کد خبر : 19314

در حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان؛

مطالبه گری حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان درباره لایحه CFT

مطالبه گری حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان درباره لایحه CFT

حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان خواستارحضور نماینده دشتستان وتشریح طرح تصویبی CFT گردید.

به گزارش بوشهر24، سه شنبه شب طلاب حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان درحالی که جمع زیادی از مردم نیز آنها را همراهی می کردند با اعتراض از مصوب شدن لایحه طرح CFT جمع گردیدند.

ابتدا حجت الاسلام فیضی از اساتید حوزه علمیه پیرامون مسایل روز جامعه مطالبی بیان و بعد از ایشان استاد بازیار از فعالین سیاسی فرهنگی اجتماعی استان بوشهر درباره این طرح سیاه جنجالی مطلب مفصلی بیان کرد و گفت: این طرح از دوسال قبل به صورت رسمی امضا شده و الان در دقیقه نود در مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد.

وی گفت این کنوانسیون زیر نظر سازمان ملل متحد نیست که بر آنها نظارت کند.

وی افزود این کنوانسیون در سه گروه قرار دارد گروه اول که عضو هستند گروه دوم که درحال پیوستن و سواری دادن هستند و گروه سوم که حاضر نیستند به آنها به پیوندند و سواری دهند.

وی گفت: آنها می خواهند بر همه چیز ما سوار باشند و هروقت و هرکجا دلشان خواست فردی را نشانه کنند و بگویند ما از این فرد مشکوک هستیم، ضمناً مصادره حساب های بانکی این فرد را باید به امریکا توسط پلیس تحویل دهند، این یک طرح خطر ناک است.

حجت الاسلام جوکار ریاست حوزه علمیه چهارده معصوم برازجان با بیان سخنان جامعی در مورد تصویب شدن این طرح توسط نمایندگان مجلس گفت: مردم خودشان باید تکلیف خود را روشن کنند این باید برای مردم شفاف سازی شود ما مردم باید وظیفه انقلابی مان را برای اطلاع مردم شهر و روستا بیان و آنها را در جریان این طرح ننگین قرار دهیم.

وی گفت: مدیریت که در راس جامعه است باید سالم باشد اگر مدیر ناسالم باشد نمی تواند جامعه را به سر منزل برساند. دشمنان ما نقطه اصلی شان ولایت فقیه است. کسی که ولایت فقیه ما که جز قانون است را قبول نداشته باشد اگر نمی داند غاصب است و اگر هم می داند خائن است. 

وظیفه ما در قبال این لایحه کنوانسیون چیست وزیری که می آید به مجلس برای دفاع از تصویب این طرح و می گوید من و ریاست جمهور چیزی را تضمین نمی کنیم و اگر هم طرح تصویب نشود بهانه به دست آمریکا داده می شود آنها خواستار جدایی دین از سیاست  هستند.

در همین لحظه جمعیت خواستار حضور آقای سعادت نماینده دشتستان در مجلس شدند که بیایند این طرح را برای مردم تشریح کنند که ریاست حوزه علمیه گفت: ظرف ده روز  آینده از ایشان دعوت می کنیم بیایند همین جا جریان را برای مردم بگویند.

علی پیرمرادی

ارسال نظر