کد خبر : 19350

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای خلیج فارس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر

نگارش کتاب‌بین المللی مرجع پزشکی هسته‌ای به قلم پزشک بوشهری

نگارش کتاب‌بین المللی مرجع پزشکی هسته‌ای به قلم پزشک بوشهری

کتاب مبانی پزشکی هسته‌ای اثر پروفسور مجید اسدی پزشک بوشهری به منظور تکمیل کتاب بین‌المللی مرجع پزشکی هسته‌ای با عنوان (Clinical Nuclear Medicine) چاپ شد.

به گزارش بوشهر24، رئیس مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای خلیج فارس                                                                           نگارش کتاب‌بین المللی مرجع پزشکی هسته‌ای به قلم پزشک بوشهری        دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: نگارش این کتاب هفت سال به طول انجامید و اکنون انتشارات معتبر Springer آن در سطح بین‌المللی در دسترس متقاضیان قرار داده است.

پروفسور مجید اسدی افزود: این کتاب دارای ۹ فصل و ۱۳۳ زیر فصل است که در ۸۳۴ صفحه تدوین‌شده و از آن به‌عنوان جامع‌ترین کتاب آمادگی تخصصی طب هسته‌ای و رشته‌های مرتبط با آن یاد می‌شود.

او که فلوشیپ تصویربرداری پیشرفته از دانشگاه هاروارد و فلوشیپ PET-CT از دانشگاه استانفورد است، درباره دیگر ویژگی‌های اثرش گفت: طراحی فصل‌های این کتاب به شکلی صورت گرفته که خواننده بامطالعه هر زیر فصل بتواند مروری کلی بر پزشکی هسته‌ای در اصول پایه، بالینی، داروسازی و فیزیک داشته باشد.

پروفسور اسدی بیان کرد: در نگارش این مجموعه دو استاد مطرح پزشکی هسته‌ای که سابقه نویسندگی چندین کتاب مرجع بین‌المللی دارند نیز مشارکت داشتند.

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای خلیج فارس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: این کتاب در پایگاه‌های Amazon و Springer به مبلغ ۱۶۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد و با استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان رو به رو شده است. /باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال نظر