کد خبر : 19356

حضرت آیت الله صفایی بوشهری:

صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزشی در استان بوشهر ایجاد شود

صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزشی در استان بوشهر ایجاد شود

امام جمعه بوشهر با تاکید بر ایجاد صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزشی در استان گفت: راه‌اندازی تعاونی تولید در عرصه محصولات ورزشی باید در دستور کار مسئولان ورزشی استان بوشهر قرار بگیرد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز سه شنبه، مسئولان حوزه ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان ورزش استان با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار نمودند.

نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار گفت: استان بوشهر از دیر باز به عنوان یک استان ورزشی محسوب می شده که در سطح ملی به خوش نامی ، قهرمانی و اخلاق خوب ورزشکارانش معروف بوده است.

آیت الله صفایی بوشهری توجه به ورزش را از نظر فردی ، اجتماعی و حتی اقتصادی بسیار مهم عنوان کرد و افزود : در استانی مانند بوشهر که تاسیسات نفت ، گاز و پتروشیمی و مراکز صنعتی آن برای کشور درآمد زاست ، مسئولان باید توجه بیشتری به تامین اعتبارات ورزشی داشته باشند.

وی همچنین اضافه کرد : با وجود این مراکز صنعتی ، دیگر نباید تیم های ورزشی استان برای اعزام به مسابقات مشکل مالی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان تامین صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزشی و راه اندازی تعاونی برای تولید لوازم ورزشی را یک راه حل برای حمایت بیشتر از ورزشکاران عنوان کرد.

ارسال نظر