کد خبر : 19402

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان بوشهر:

۴۴ مسکن ویژه اقشار کم‌درآمد دشتی تکمیل شد

۴۴ مسکن ویژه اقشار کم‌درآمد دشتی تکمیل شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: در راستای تامین مسکن اقشار کم‌درآمد ۴۴ واحد مسکونی با سرمایه‌گذاری ۳۹ میلیارد ریال در دشتی تکمیل شد که این هفته افتتاح و به متقاضیان واگذار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، علی‌رضا بادره با تاکید بر تامین مسکن اقشار مختلف جامعه اظهار داشت: طرح‌های مختلف ساخت مسکن در شهرها و روستاهای استان بوشهر در قالب تفاهم نامه‌های مشترک  در حال اجراء است که بخشی از آنها امسال  تکمیل و افتتاح می‌شود.

وی از اجرای طرح مسکن ویژه اقشار کم‌درآمد خبرداد و بیان کرد: این طرح در بیشتر شهرهای استان بوشهر در حال اجرا است که پروژه 44 واحد مسکونی دشتی این هفته افتتاح می‌شود.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان ایتکه 44 واحد مسکونی یاد شده با حضور معاون بنیاد مسکن کشور افتتاح می‌شود تصریح کرد: این واحدهای مسکونی با زیربنای هر کدام 90 متر مربع در مدت 36 ماه ساخته شده است.

بادره با اشاره به سرمایه‌گذاری 39 میلیارد ریالی برای ساخت 44 واحد مسکن ویژه اقشار کم‌درآمد در دشتی گفت: اعتبارات این واحدهای مسکونی از طریق وام مسکن و اعتبارات بنیاد مسکن استان بوشهر تامین شده است.

وی، با بیان اینکه برای هر واحد مسکونی 400 میلیون ریال وام با سود 18 درصد پرداخت شده است خاطر نشان کرد: در اجرای این واحدهای مسکونی 550 میلیون ریال از طریق متقاضیان و بخشی هم از طریق بنیاد مسکن به صورت بلاعوض تامین شده است.

معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: تولید و عرضه واحد مسکن شهری برای اقشار کم درآمد و محرومان همراه با تسهیلات و کارمزد کم و یا بلاعوض یکی از اقدامات مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر بوده است.


/تسنیم

ارسال نظر