کد خبر : 19413

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر:

تاسیسات مستقر در عسلویه هیچ پیوست سلامتی ندارند

تاسیسات مستقر در عسلویه هیچ پیوست سلامتی ندارند

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به پیوست سلامت در منطقه ویژه پارس جنوبی گفت: تاسیسات مستقر عسلویه هیچ پیوست سلامتی ندارند که باید به این مهم توجه شود.

به گزارش بوشهر24، مجید خورشیدی صبح امروز در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر به اهمیت امنیت غذایی و نقش آن در جامعه پرداخت و اظهار داشت: با توجه به اهمیت امنیت غذایی مسئولان باید به تامین این امنیت در مقابل مردم احساس مسئولیت بیشتری کنند.

وی با تاکید بر این نکته که باید پی‌گیری‌های لازم برای بهبود وضعیت سلامت استان انجام شود افزود: همکاری همه دستگاه‌های اجرایی ذیربط در حوزه امنیت غذایی با دانشگاه علوم پزشکی مهم و ضروری است.

خورشیدی بر ضرورت برگزاری منظم کارگروه سلامت و امنیت غذایی در استان بوشهر و تهیه نیمرخ سلامت در استان با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط تاکید کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر با بیان اینکه باید پیوست سلامت در صنایع مستقر در تاسیسات پارس جنوبی  وجود داشته باشد از نبود پیوست سلامت در صنایع منطقه ویژه پارس جنوبی خبرداد و بیان کرد: تاسیسات مستقر عسلویه هیچ پیوست سلامتی ندارند که باید به این مهم توجه شود.

وی به کم تحرکی در استان بوشهر و بروز مشکلات در این عرصه اشاره کرد و  افزود: با توجه به گرمی بیش از هفت ماه  در سال امکان هیچ گونه فعالیت ورزشی در محیط باز وجود ندارد باید بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی سرپوشیده تلاش شود.

خورشیدی راه اندازی جاده سلامت  را یک ضزرورت دانست و تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی خاص حاکم براستان امکان بهره‌گیری از جاده سلامت برای تمام ساعت‌های روز وجود  ندارد و در کنار آن باید به فکر راهکارهای دیگری برای تسهیل ورزشهای عمومی و خانوادگی فراهم شود. /تسنیم

ارسال نظر