کد خبر : 19450

نماینده بوشهر در مجلس خبرگان:

دشمن با نقشه‌های پیچیده دنبال ترویج دین‌ستیزی در جامعه است

دشمن با نقشه‌های پیچیده دنبال ترویج دین‌ستیزی در جامعه است

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان با طراحی نقشه‌های پیچیده دنبال ترویج دین‌ستیزی در بین مردم هستند تا جامعه را از اندیشه‌های ناب اسلامی تهی کنند.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح پنجشنبه در جمع کارکنان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: در زمان بنی امیه شاهد ولایت ستیزی وتقدس‌زدایی در جامعه بودیم که باعث بروز حادثه عاشورا شد.

وی با بیان اینکه عزیزترین و بهترین بندگان خدا در حادثه عاشورا به شهادت رسیدند، خاطرنشان کرد: سیاست‌های حکومت امویان ارزش‌های واقعی جامعه را دچار تغییر کرد و باعث ترویج بی‌بصیرتی و ناآگاهی در جامعه شد.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در ادامه به دسیسه‌های دشمنان در شرایط کنونی بر علیه نظام و انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب دشمنان با روش‌های مختلف نقشه‌های خود را علیه این انقلاب اجرا کرده‌اند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به اینکه طی چهل سال گذشته نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمنان علیه این نظام و انقلاب تمام نشده است، تصریح کرد: دسیسه‌های دشمنان هر روز شکل جدیدی به خود می‌گیرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری به رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: ولایت‌مداری و عشق و تعهد نسبت به کشور رمز مقاومت و ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواهد با طراحی نقشه‌های پیچیده، دین‌ستیزی را در بین مردم ترویج داده و جامعه را از اندیشه‌های ناب اسلامی تهی کنند، افزود: وظیفه مردم نسبت به حفظ انقلاب و نظام سنگین‌تر شده است. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر