کد خبر : 19482

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

آمریکا و جهان استکبار روز به روز تضعیف می‌شوند

آمریکا و جهان استکبار روز به روز تضعیف می‌شوند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: آمریکا و جهان استکبار روز به روز تضعیف می‌شود.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری اظهار داشت: استکبار جهانی از هر تلاشی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کند و ملت ایران هوشیار و مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های آنها ایستاده است.

وی به تفاوت‌های ۱۳ آبان امسال با سال‌های قبل اشاره کرد و ادامه داد: آمریکا تحریم‌های اقتصادی، تهدیدها و جوسازی رسانه‌ای خود را از ۱۳ آبان آغاز می‌کند و این تهدیدها و تحریم‌ها نیز همچون گذشته راه به جایی نخواهد برد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به ملت ایران همواره آماده مبارزه به استکبار جهانی هستند اضافه کرد: انقلاب اسلامی از ابتدای پیروز تاکنون با تهدیدات مختلفی روبرو بوده است ولی این تهدیدها و تحریم‌ها هیچ‌گاه کارساز نبوده است و با مقاومت جانانه ملت ایران روبرو شده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با ابزارهای مختلف از جمله رسانه‌ها و فضای مجازی دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است، تصریح کرد: مردم باید با پیروی از رهبر معظم انقلاب و حفظ هوشیاری در مقابل این تهدیدات بایستند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه آینده ایران اسلامی بسیار روشن و زیبا است افزود: هر روز بر اقتدار نظام اسلامی ایران اضافه می‌شود و آمریکا و جهان استکبار روز به روز تضعیف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دسیسه‌های دشمنان انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته کارساز نبوده است و هر بار با شکست روبرو می‌شود، ادامه داد: موج مبارزات ضداستکباری باعث نابودی موج جدید تحریم‌های آمریکا می‌شود. /خبرگزاری مهر

ارسال نظر