کد خبر : 19501

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر:

چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

​مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۱ آذر به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال کنند.

به گزارش بوشهر24، عبدالله نجفی صبح امروز در نشست فعالان رسانه با اشاره به جایگاه جشنواره‌های مطبوعاتی در راستای تقویت سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای اظهار داشت: توسعه، تعمیق و نهادینه‌سازی گفتمان انقلاب اسلامی، ایجاد بستری برای هم‌افزایی و ارتباط بیشتر فعالان رسانه، کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه‌ها، حساس کردن مسئولان برای حل معضلات، تجلیل و تقدیر از فعالان رسانه از اهداف جشنواره ابوذر است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، اقتصاد مقاومتی را  از موضوعات جشنواره  دانست و افزود: مسائل صنفی خبرنگاری، مقاومت و دفـاع مـقدس، خدمات اجتماعی محرومیت‌زدایی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت و دشـمن شــناسی از دیگر از موضوعات کشوری جشنواره رسانه‌ای ابوذر است.

وی افزود: مصرف بهینه برق، سازگاری با کم آبی و اخلاق و حقوق شهروندی نیز از موضوعات استانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر محسوب می‌شود.

نجفی با بیان اینکه تاریخ ارسال آثار تا 21 آذر تعیین شده خاطر نشان کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر در قالب تیتر، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، گرافیک، کاریکاتور، موشن گرافی، مستند، فیلم اجرا می‌شود و علاقه مندان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی 21 آذر 96 تا 21 آذر 97 خود را به ایمیل دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال کنند.

​مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد:هر شرکت کننده می‌تواند در دو قالب و در هر قالب سه اثر به دبیرخانه جشنواره به آدرس ایمیل abouzar.festival@gmail.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز به شماره همراه 09300118151 تماس حاصل کرده و یا به صفحه اینستاگرام  abouzar.festival  مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندر بوشهر نیز به اهمیت برگزاری جشنواره اشاره کرد و افزود: با توجه به تاثیرگذاری و نقش آفرینی مثبت این جشنواره در فضای رسانه‌های استان و به تبع آن فضای عمومی امسال نیز همچون سال‌های گذشته در این رویداد رسانه‌ای فرهنگی مشارکت کرده و از آن حمایت می‌کنیم.

فاطمه صفری‌زاده تصریح کرد: با نگاهی به موضوعات استانی جشنواره متوجه می‌شویم که نیازسنجی و مطالعه برای ایفای نقش رسانه‌ها در مسیر حل معضلات استان انجام و سپس این موضوعات انتخاب شده است.

/تسنیم

ارسال نظر