کد خبر : 19510

رئیس ستاد مدیریت بحران استان بوشهر:

آبگرفتگی معابر مدارس ۵ شهرستان استان بوشهر را تعطیل کرد

آبگرفتگی معابر مدارس ۵ شهرستان استان بوشهر را تعطیل کرد

آبگرفتگی معابر، اختلال در تردد، لغو پروازهای مسیر تهران - بوشهر - تهران و تعطیلی مدارس ۵ شهرستان بوشهر، دشتستان،گناوه، دیلم و دشتی از پیامدهای بارش شدید باران و رعد و برق در استان بوشهر است.

به گزارش بوشهر24، در پی استقرار سامانه بارشی در استان بوشهر، از ساعت 7:30 دقیقه صبح امروز تاکنون افزون بر 55 میلیمتر بارش باران در بوشهر، گناوه و دیلم ثبت شده است.

رئیس ستاد مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به اینکه بارش باران سبب آبگرفتگی و اختلال در ترددهای زمینی و هوایی شده است اظهار داشت: پروازهای زاگرس و آسمان در مسیر تهران- بوشهر به سبب نامساعد بودن هوای مقصد، در فرودگاه بین المللی شیراز به زمین نشست و پرواز دیگر هواپیمای آسمان  در مسیر تهران-بوشهر-تهران لغو شد.

قاسم قائدی با بیان اینکه این سامانه بارشی از ظرفیت بالایی در بارش برخوردار است خاطر نشان کرد: از ساعت 7:30 دقیقه بامداد امروز تاکنون  بیش از 55 میلیمتر بارندگی درشهرستان‌های بوشهر، گناوه، دیلم، خارگ و بندر ریگ ثبت شده است.

وی از آماده باش ستاد مدیریت بحران استان بوشهر و تعطیلی مدارس در 5 شهرستان  استان خبرداد و بیان کرد: با توجه به آبگرفتگی معابر و شدت بارش باران بنا به تصمیم فرمانداران مدارس شهرهای بوشهر، گناوه، دیلم، بندر ریگ، خارگ، سعدآباد، دشتی، آبپخش، شبانکاره، کاکی تعطیل اعلام شده است.

رئیس ستاد مدیریت بحران استان بوشهر  با بیان اینکه تاکنون تلفاتی گزارش نشده است تصریح کرد: براساس پیش بینی نقشه‌های هواشناسی بعدازظهر امروز شهرستانهای دشتستان، دشتی و تنگستان تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می‌گیرند.

/تسنیم

ارسال نظر