کد خبر : 19511

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر :

ریزش مغازه بر اثر بارش شدید باران ۶ نفر را در برازجان مصدوم کرد

ریزش مغازه بر اثر بارش شدید باران ۶ نفر را در برازجان مصدوم کرد

مدیرعامل حمعیت هلال احمر استان بوشهربا اشاره به امدادرسانی به حادثه دیدگان در ریزش یک مغازه در برازجان گفت: در پی بارش باران‌ دردشتستان یک مغازه در برازجان ریزش کرد و ۶ نفر مصدوم شد.

به گزارش بوشهر24، حسین درویشی با اشاره به آماده باش بودن امدادگران هلال احمر در استان بوشهر اظهار داشت: در پی استقرار سامانه بارشی در استان بوشهر امدادگران در بخش‌های جاده‌ای، دریایی، هوایی، کوهستان، زمینی و شهری به حالت آماده باش درآمدند و آماده رسیدگی به حادثه دیدگان شدند.

وی با اشاره به بارش باران همراه با رعد و برق در نقاط مختلف استان بوشهر افزود: در پی بارش باران به ویژه در شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دیلم و گناوه امدادگران به نقاط مختلف سرکشی می‌کنند تا به آسیب دیدگان کمک رسانی کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از عملیات آواربرداری در برازجان خبرداد و تصریح کرد: در پی شدت بارش باران‌  یک باب مغازه در شهر برازجان شهرستان دشتستان ریزش کرد که این حادثه شش مصدوم درپی داشت.

درویشی بیان کرد:عملیات آواربرداری و رها سازی مصدومان با حضور 3 تیم عملیاتی جستجو نجات شهرستان دشتستان بلافاصله از لحظه اطلاع در محل حادثه آغاز شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر دشتستان مصدومان را پس از نجات از زیر آوار با همکاری اورژانس به مرکز درمانی برازجان انتقال داد.

/تسنیم

ارسال نظر