کد خبر : 19523

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر؛

بازدید آیت الله صفایی بوشهری از جاده روستای"بنه گز " به "چاه پیر" و روستای درودگاه

بازدید آیت الله صفایی بوشهری از جاده روستای"بنه گز " به "چاه پیر" و روستای درودگاه

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، به علت وجود مشکلاتی در جاده روستای"بنه گز " به "چاه پیر" شهرستان تنگستان و به درخواست مردم این روستاها آیت الله صفایی بوشهری از این جاده بازدید نمود.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، عصر روز دوشنبه (14 آبان) آیت الله صفایی بوشهری به درخواست مردم روستای درودگاه شهرستان دشتستان از این روستا بازدید نمود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این سفر، از طرح جاده‌ی جدید دسترسی و پل قدیمی ورودی این روستای درودگاه بازدید و ضمن بررسی آنها، از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفتند.

در این بازدید که در هوای بارانی صورت گرفت، آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل نیز وی را همراهی کرد.

همچنین ایشان به علت وجود مشکلاتی در جاده روستای"بنه گز " به "چاه پیر" شهرستان تنگستان و به درخواست مردم این روستاها، صبح امروز سه شنبه (15 آبان) و در هوای بارانی، از این جاده بازدید نمود.

در این بازدید که معاون عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر و جمعی از اهالی این روستاها نیز حضور داشتند، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن بازدید از این جاده و بررسی مشکلات آن و پس از شنیدن نظرات اهالی این روستاها، طی صحبتی که با مسئولین مربوطه داشت، بر تسریع در روند رفع مشکلات این جاده تأکید نمود.

khabar0001408977_5

ارسال نظر