کد خبر : 19538

نشست خبری قبل از بازی پارس با پیکان؛

کُری های سرمربی هر دو تیم به تیم مقابل قبل از بازی

کُری های سرمربی هر دو تیم به تیم مقابل قبل از بازی

مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد، تیمش تا به جای لیگ برتر در راستای اهداف کادر فنی عمل کرده است. مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم انتظار دارد داوران در دیدارهای این تیم حق او و شاگردانش را با یک قضاوت خوب بدهند.

به گزارش بوشهر24، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: شهادت امام رضا(ع) را تسلیت و فرا رسیدن ماه پربرکت ربیع‌الاول را تبریک می‌گویم. بازی مقابل تیمی که ثبات و ساختار خوبی از لحاظ باشگاهی دارد، آسان نیست و کار ما می‌تواند گره بخورد، تیم ما هم به خصوص در خانه نتایج خوبی گرفته است و تیم‌های خوبی را در اینجا شکست داده یا متوقف کرده‌ایم.

«پیکان سه سال است که کادر فنی خود را حفظ کرده و ثبات خوبی دارد.»، وی با بیان این جمله گفت: من هم انگیزه خاصی مقابل استاد خودم، مجید جلالی دارم و می‌خواهم نشان دهم در مدتی که افتخار شاگردی او را داشته‌ام، شاگرد خوبی بودم. ما به دنبال سه امتیاز این مسابقه هستیم و ارزش این مسابقه و پیروزی در آن، بیش از سه امتیاز است، چون اگر در این بازی پیروز شویم، با پیکان در جدول هم‌امتیاز خواهیم شد.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به پیروزی 2 بر یک سال گذشته این تیم مقابل پیکان تصریح کرد: من مثال سال گذشته را برای بازیکنان زدم. می‌خواهیم در ابتدای بازی فشار زیادی به پیکان بیاوریم و می‌دانیم این تیم در ضدحملات، تیم بسیار خطرناکی است. از بازیکنان سرعتی پیکان مراقبت می‌کنیم و هدف ما این است که با تمام احترام به پیکان، کار را در نیمه اول تمام کنیم.

تارتار با بیان اینکه پارس جنوبی امسال و سال گذشته صدمات زیادی از اشتباهات داوری خورده است، خاطرنشان کرد: امیدوارم داوران ما را به عنوان یک تیم بی‌انگیزه نبینند. ما به رسیدن به بالای جدول امید داریم و می‌خواهیم شایستگی‌های خود را نشان داده و موفق باشیم. اگر حقی داریم، داوران به ما بدهند و انتظار نداریم که حق تیم دیگری را به ما بدهند. فکر می‌کنم مهدوی (داور دیدار پارس جنوبی - پیکان) تجربه لازم را برای دیدار فردا دارد و کیفیت خود را نشان داده است.

وی با اشاره به تغییرات رخ داده در مدیریت منطقه ویژه پارس جنوبی و نیز رایگان شدن تماشای این مسابقه برای هواداران اظهار داشت: تغییر و تحولاتی در رأس مدیریت پارس جنوبی داشتیم و امیدوارم مشکلات برطرف شود. خیلی امیدواریم و انتظار داریم هواداران فردا ورزشگاه را پُر کنند. ما به حمایت آنها نیاز داریم و با توجه به شکستی که هفته گذشته با ناداوری متحمل شدیم، امیدوارم تماشاگران به عنوان یار دوازدهم، یار و یاور ما باشند، مانند اوایل فصل گذشته که برای حمایت ما شور و شوق داشتند.

«هواداران شرایط را درک کنند و اجازه ندهند این سرمایه استان از دست برود.»، سرمربی پارس جنوبی با بیان این جمله گفت:  تماشاگران با حمایت‌های خود، از این سرمایه محافظت کنند. سپیدرود چطور در انتهای جدول حضور دارد و هواداران این تیم از سپیدرود حمایت می‌کنند. این حمایت به خاطر حضور سپیدرود در قعر جدول است. تماشاگران پارس اجازه ندهند به آنجا برسیم و کمک کنند که بالا برویم. چرا به آن روز بیفتیم تا تماشاگران، ورزشگاه را پُر کنند؟ بهتر است هواداران الان حمایت کنند تا این سرمایه در استان بوشهر حفظ شود.

تارتار در پاسخ به این پرسش که تیمش با وجود مصدومیت حامد نورمحمدی، چطور جای او را در قلب دفاع تیمش پُر خواهد کرد، گفت: ما بازیکنان جایگزین داریم. از تجربه محسن بنگر و جوانی مجتبی لطفی کنار هم استفاده خواهیم کرد و یک بازیکن امید هم روی نیمکت داریم. مصدومیت جزئی از فوتبال است. ما در برخی پست‌ها از لحاظ کمیت، مشکل داریم ان‌شاءالله در نیم‌فصل، تیم کامل‌تری را روانه مسابقات خواهیم کرد.

وی در واکنش به صحبت خبرنگاری که معتقد بود نقش مهاجمان در بازی فردا پررنگ‌تر است، تصریح کرد: مهاجمان هم مانند بقیه هستند. برای موفقیت تیم، همه باید خوب کار کنند و حتی نیمکت‌نشینان و اعضای کادر فنی باید تمرکز بالایی داشته باشند. فوتبال یک ورزش گروهی است و نمی‌شود یک نفر خوب و یک نفر بد باشد تا تیم به موفقیت برسد.

 

همچنین مجید جلالی هم در این نشست اظهار داشت: دوست داریم این بار که اینجا بازی می‌کنیم، بهتر از دفعه اول باشیم و حتماً همین‌گونه خواهد بود. ان‌شاءالله بازی خوب، قوی و در نهایت موفقیت‌آمیزی خواهیم داشت، مقابل تیمی که در این دو سال، شایستگی‌های خود را ثابت کرده است.

«تماشاگران فردا بازی خوب و فنی خواهند دید.»، وی با بیان این جمله ادامه داد: ما هم مانند پارس جنوبی چند سال است که به لیگ برتر صعود کرده‌ایم و توانستیم در این دو سال شخصیت خودمان را نشان دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت این تیم امسال نسبت به سال گذشته شاداب نیست، تصریح کرد: نمی‌دانم استناد شما به چیست. چیزی که به آن رسیدیم، تقریباً در راستای اهداف‌مان بوده است. ما بازی‌های خیلی خوبی در 10 هفته گذشته انجام داده‌ایم. تیم ما بعد از هفته هشتم، یک ماه بازی نکرد و این در کیفیت ما تأثیرگذار بود. ان‌شاءالله از این به بعد، بازی‌های بهتری به نمایش می‌گذاریم.

جلالی درباره اظهاراتش پیش از دیدار دو تیم در فصل گذشته و اینکه از کمبود امکانات در شهرستان جم گلایه‌مند بود، تصریح کرد: به یاد می‌آورم سال گذشته و زمانی که می‌خواستیم به جم بیاییم، مهمان‌سرایی در جم رزرو کردیم و یک روز مانده به حرکت ما، گفتند که نمی‌توانیم از تیم پیکان میزبانی کنیم. بعد گفتند در عسلویه هتل بگیرید که دما و ارتفاع از سطح دریای شهرهای عسلویه و جم با هم متفاوت است و برای رسیدن به جم، باید مسافت زیادی می‌پیمودیم. پس از این صحبت‌ها، پذیرفتند که در جم به ما جا بدهند، همان‌جایی که اکنون در آن مستقر هستیم. شرایط اینجا مانند شرایط سال گذشته هم نیست و امسال وضعیت بهتری دارد. ما فصل قبل آمدیم و بازی خودمان را انجام دادیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره غایبان تیمش برای دیدار مقابل پارس جنوبی خاطرنشان کرد: مگنو باتیستا محروم است، اما بازیکن مصدوم نداریم.

سرمربی پیکان درباره اُفت تیم پارس جنوبی نسبت به سال گذشته گفت: این خیلی خوب است که فوتبال در لیگ برتر می‌تواند خود را تا این قسمت‌های کشور برساند و مردم لذت ببرند. این مهمترین بخش باشگاه پارس جنوبی است که توانسته این شرایط را فراهم کند. فارغ از همه نتیجه‌گیری‌ها، این باارزش‌ترین چیزی است که پارس جنوبی برای اینجا فراهم کرده است. اینکه مردم جم به هیجان بیایند و از فوتبال و دیدن تیم‌های مختلف لذت ببرند.

وی افزود: این را بدانید حفظ تیمی چون پارس جنوبی با شرایطی که دارد، شاید با هر سالی که بگذرد، سخت‌تر از گذشته باشد. بنابراین نباید انتظار عملکرد سال اول را از این تیم داشته باشیم. اینجا محدودیت‌هایی وجود دارد که شاید سال به سال بیشتر آنها را آزار دهد که اگر برای آن فکر کنند، پارس جنوبی می‌تواند به زندگی خود در لیگ برتر ادامه دهد.

جلالی در این باره که همه تیم‌ها در ورزشگاه تختی جم مقابل پارس جنوبی برای تساوی بازی کرده‌اند، اظهار داشت: ما همیشه فوتبال خودمان را بازی کردیم و به حریفان‌مان هم احترام می‌گذاریم.

/تسنیم ، طرفداری

ارسال نظر