کد خبر : 19554

در هفته دوازدهم لیگ برتر؛

سه گل برای کسب سه امتیاز!

سه گل برای کسب سه امتیاز!

در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر تیم پارس جنوبی‌جم در مقابل پیکان تهران با پیروزی پرگل، سه امتیاز خانگی این بازی را کسب کرد.

به گزارش بوشهر24، در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر ورزشگاه تختی جم،  عصر امروز شاهد دیدار پارس جنوبیجم و پیکان تهران بود.

تیم پارس جنوبی‌جم از همان ابتدای بازی حملات پرسرعت خود را بر روی دروازه تیم پیکان آغاز کرد .

در  دقیقه 20 نخستین فرصت گلزنی این دیدار به دست آمد و با ارسال پاس زیبای محمد نوری و با فرار ابراهیم صالحی و ضربه دقیق او از میان پاهای وحید شیخ ویسی به تور پیکان نشست و نخستین گل پارس جنوبی‌جم رقم خورد.

پس از این گل تیم پیکان برای جبران خورده حملات متعددی بر روی دروازه جمی‌ها تدارک دید که ثمری نداشت.

در این نیمه جمی‌ها موقعیت‌های بسیاری که برای گل‌زنی داشتند که از دست دادند.

نیمه دوم این بازی تیم پارس جنوبی‌جم با انگیزه بیشتری وارد میدان شد و در دقیقه 76 که سیف الهی حملهای را بر روی دروازه پیکان تدارک دیده بود توسط مدافع پیکان در محوطه 18 قدم متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

 سیف الهی با قرار گرفتن در پشت توپ نقطه پنالتی توانست دومین گل پارس جنوبی‌جم را وارد دروازه پیکان کند.

پس از این گل  تیم پارس جنوبی بر حملات خود افزود و در دقیقه 78  شادکام در محوطه 18 قدم توسط شیری متوقف شد که داور ضمن اخراج این بازیکن، نقطه پنالتی را نشان داد و شادکام توانست  سومین گل تیم پارس جنوبی جم را به ثمر برساند.

تیم پارس جنوبی‌جم با این پیروزی پر گل  شانزده امتیازی شد و به رده ششم جدول لبگ برتر صعود کرد و تیم پیکان هم در رده ششم جدول جای گرفت.

/تسنیم

ارسال نظر