کد خبر : 19560

مدیرکل سابق منابع طبیعی بوشهر:

سند توسعه منابع طبیعی استان بوشهر تصویب شد

سند توسعه منابع طبیعی استان بوشهر تصویب شد

مدیرکل سابق منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: سند توسعه منابع طبیعی استان بوشهر تصویب شد.

به گزارش بوشهر24، سهیل مهاجری عصر جمعه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر  با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف منابع طبیعی استان بوشهر در ۳۰ ماهه گذشته اظهار داشت: در حال حاضر سند تدوین و توسعه منابع طبیعی استان تصویب شده است که می تواند چراغ راه برنامه های آتی این سازمان باشد.

وی افزود: در حوزه های مدیریت جامع آبخیزداری و اجرای سازه های مختلف در سراسر استان، اقدامات ارزشمندی انجام شد و تنها امسال  از محل صندوق توسعه ملی ۲۷۴ میلیارد ریال برای اجرای عملیات آبخیزداری استان بوشهر مصوب شده است.

سهیل مهاجری اجرای وسیع پروژه‌های مختلف فنی در سطح مراتع استان، کاداستر اراضی ملی و ارتباط مستمر با سمن‌ها در شهرستان‌های مختلف را تنها بخشی از اقدامات خود در این مدت دانست.

وی جوان گرایی و استفاده از ظرفیت‌های بانوان در سطوح مختلف مدیریتی را نیز مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: خوشبختانه مسئول جدید این مجموعه با درایت و تجربه ای که دارد و کارکنان پویایی که اکنون در کنار ایشان است می تواند منشاء تحولات جدیدی در منابع طبیعی و آبخیزداری استان باشد.

در این آیین طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، غلامرضا منتظری به‌عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان انتصاب و از زحمات سهیل مهاجری در طول دوران خدمت قدردانی بعمل آمد.

منتظری متولد ۱۳۴۵ شهرستان دیر و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری است. وی سابقه زیادی در جهاد کشاورزی استان دارد و مدتی نیز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان‌های دیر و دشتی بوده است. منتظری از سال ۸۵ تا کنون نیز معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بوده است.

/خبرگزاری مهر

ارسال نظر