کد خبر : 19586

حجت الاسلام یوسف جمالی:

25 آبان؛ آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین کنگره علامه بلادی بوشهری

25 آبان؛ آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین کنگره علامه بلادی بوشهری

دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) آخرین مهلت ارسال آثار به این کنگره را 25 آبان ماه سال جاری عنوان کرد.

به گزارش بوشهر24، حجت الاسلام یوسف جمالی امروز در جمع خبرنگاران از تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) خبر داد و گفت: شرکت کنندگان چهارمین کنگره علامه بلادی بوشهری(ره) می توانند آثار خود را تا 25 آبان ماه سال جاری ارسال نمایند.

دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) افزود: تعداد چهار دبیرخانه واقع در حوزه های علمیه برادران و خواهران استان، دانشگاه خلیج فارس و نیز دبیرخانه ای در قم برای تحویل گرفته آثار شرکت کنندگان فعال است.

وی زمان برگزاری این کنگره را 13 آذرماه سال جاری عنوان کرد و ابراز داشت: چهارمین کنگره علامه بلدی بوشهری(ره) با حضور طلاب، فضلا، روحانیون و دانشجویان در مصلی جمعه بوشهر برگزار می شود.

حجت الاسلام جمالی یکی دیگر از اهداف برگزاری این کنگره ایجاد فضای پژوهشی در بین طلاب و ارتقای این فضا در سطح استان عنوان کرد و گفت: از زمان برگزاری این کنگره در چند سال گذشته شاهد رشد علمی طلاب در عرصه پژوهش بوده ایم و بحمدالله با تلاش های صورت گرفته این مهم محقق شده است.

وی بیان داشت: امسال نیز این کنگره با جدیت بیشتری برگزار می شود و در موضوعات تعیین شده تغییر چندانی نخواهیم داشت و دانشجویان، طلاب و فضلای بوشهری سراسر کشور می توانند آثار خود را به چهار دبیرخانه این کنگره ارسال نمایند.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر