کد خبر : 19597

در ایام محرم و صفر؛

مردم بوشهر ۳,۷ میلیارد تومان به طرح احسان حسینی کمک کردند

مردم بوشهر ۳,۷ میلیارد تومان به طرح احسان حسینی کمک کردند

طرح احسان حسینی در طول ماه های محرم و صفر و با هدف جذب و جمع آوری کمک ها و نذورات مردمی و کمک به معیشت خانواد های نیازمند اجرا می شود.

به گزارش بوشهر24 به نقل از سایت خبری کمیته امداد، عبدالرضا واعظ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر  با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی در ماه های محرم و صفر امسال اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح جذب کمک ها و نذورات مردمی در جهت کمک به رفع مشکلات و تامین معیشت نیازمندان و ایتام است.

وی در ادامه افزود: در این طرح خیران و نیکوکاران هم استانی علاو ه بر کمک های نقدی و کالایی به نیازمندان، سفره‌های اطعام را در حسینیه‌ها، تکایا و مساجد پهن و با ارائه سبدهای غذایی به نیازمندان آن‌ها را یاری می‌کنند

واعظ به مشارکت فعال مردم خیّر و نیک اندیش استان بوشهر در طرح احسان حسینی اشاره کرد و گفت: مردم هم استانی تا پایان ماه محرم، توانسته اند حدود سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نذورات خود در اجرای مطلوب این طرح مشارکت داشته باشند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به همکاری و فعالیت ۳۱ مرکز نیکوکاری فعال در سطح استان افزود: این کمک های مردمی عمدتا از سوی مراکز نیکوکاری جذب و میان نیازمندان هر محله توزیع می شود.

ارسال نظر