کد خبر : 19661

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی:

قلیان از مساجد و حسینیه‌های شهرستان دشتی جمع آوری شد

قلیان از مساجد و حسینیه‌های شهرستان دشتی جمع آوری شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از پایان کار جمع‌آوری قلیان از مساجد و حسینیه‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش بوشهر24، دکتر اصغر بحرانی اظهار داشت: در راستای حفظ سلامت عمومی و اجرای مصوبات شورای سلامت، کار جمع‌آوری قلیان از مساجد و حسینیه‌های شهرستان دشتی انجام گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در سال‌های گذشته قلیان از مساجد و حسینیه‌های مناطق شهری و اکثر روستاها جمع‌آوری‌شده بود و کار جمع‌آوری قلیان از مساجد روستایی باقیمانده پایان یافت.

وی ضمن تشکر از نگاه ویژه فرماندار شهرستان دشتی به مقوله سلامت افزود: با نگاه ویژه فرماندار و رئیس شورای سلامت شهرستان دشتی که همواره با حساسیت خاصی مسائل حوزه سلامت را مدیریت و رصد می‌کنند و نیز همراهی ائمه جمعه و بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و همکاری بانیان و متولیان مساجد و حسینیه‌های شهرستان این امر محقق شد و در هیچ حسینیه و مسجدی در شهرستان دشتی شاهد استفاده از قلیان نخواهیم بود.

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی نیز از ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان به اهالی روستای باغان خبر داد و تصریح کرد: توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی خدمات بهداشتی درمانی رایگان به اهالی روستای باغان ارائه گردید.

آیدا میرکانی گفت: تیم جهادگران سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی با حضور در روستای باغان از توابع بخش شنبه و طسوج، خدمات رایگان بهداشتی درمانی را به اهالی این روستا ارائه دادند.

وی افزود: تیم جهادگران سلامت متشکل از پزشک و کارشناسانی در حوزه‌های دارویی، مامایی، تغذیه، سلامت روان و بهداشت محیط با حضور در روستاهای شهرستان دشتی خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مراجعین ارائه می‌دهند.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر