کد خبر : 19693

مسئول و دبیر ورزش صنعت آب و برق استان بوشهر :

ساحل‌نوردی بانوان در بوشهر برگزار شد

ساحل‌نوردی بانوان در بوشهر برگزار شد

در راستای گرامیداشت هفته تربیت بدنی یک دوره برنامه ساحل نوردی توسط بانوان شاغل در صنعت آب و برق استان برگزار شد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان بوشهر، در این برنامه بانوان شاغل در شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو در بوشهر مسافت سه کیلومتری در ساحل بوشهر را طی کردند.

مسئول و دبیر ورزش صنعت آب و برق استان بوشهر در حاشیه این مراسم اظهار داشت: از جمله مهمترین اهداف برگزاری این مراسم، توجه به افزایش سلامت بانوان همکار است که می تواند در زمینه ارتقاء سطح بهره وری نیز تاثیرگذار باشد.

وی افزود: با هدف ارتقای سطح سلامت، نشاط و بهره‌وری در محیط‌های کاری، توسعه و تعمیم ورزش کارکنان زن شاغل در مجموعه صنعت آب و برق استان را  پیگیری می‌کنیم.

امین معینی ضمن قدردانی از مدیران برای همکاری در ورزش بانوان، ادامه داد: اگر خانم‌ها بانشاط باشند می‌توانند مادران و کارمندان خوبی نیز باشند و جامعه‌ای که بانوان با نشاطی داشته باشد، بدون‌شک به مراتب بهتر می تواند به جامعه خدمت کند.

مسئول و دبیر ورزش صنعت آب و برق استان بوشهر یادآور شد: فرهنگ سازی و همگانی کردن ورزش در  ساعاتی از هفته برای کارمندان دولت، می تواند عامل بازدارنده از بسیاری بیماری ها بوده که کم هزینه تر از درمان است.

وی ادامه داد: بر اساس یافته های پزشکی، یکی از یک عوامل اصلی بروز بیماری‌های متابولیکی، دیابت، افسردگی و بیماری های قلبی عروقی کم تحرکی میان کارمندان است که انتظار داریم با استمرار ورزش بانوان نقشی در کاهش این بیماری های احتمالی داشته باشیم.

ارسال نظر