کد خبر : 19694

سرپرست برق استان بوشهر:

طوفان به شبکه برق‌رسانی استان بوشهر خسارت وارد کرد

طوفان به شبکه برق‌رسانی استان بوشهر خسارت وارد کرد

سرپرست شرکت توزیع برق استان بوشهر گفت: طوفان‌های اخیر به شبکه برقرسانی استان بوشهر خسارت وارد کرد.

به گزارش بوشهر24  نادر تمیمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با توجه به پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان بوشهر مبنی بر ورود یک سامانه قوی بارشی به جو استان تمهیدات لازم به شکل میدانی و عملیاتی در شرکت توزیع برق استان انجام شد تا شاهد کمترین میزان خاموشی در شبکه باشیم.

وی افزود: همان طور که انتظار می رفت شاهد بارش های فراوانی در سطح استان و به خصوص در شهرستان های دیلم گناوه و بوشهر بودیم و همکاران ما در شرکت نیز با تمامی تجهیزات در سطح شهرها و روستاهای استان برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در اماده باش کامل قرار داشتند.

سرپرست شرکت توزیع برق استان بوشهر یادآور شد: با توجه به این که میزان بارش ها در سطح شهرستان دیلم بیش از سایر شهرستان های استان گزارش شده بررسی های کارشناسی ما نشان می دهد که در اثر طوفان های اخیر در این شهرستان ۲/۵ کیلومتر پایه شبکه های فشار متوسط مدیریت برق تخریب شده است.

تمیمی ادامه داد: با سرعت عمل همکاران بلافاصله پایه های جدید نصب و با انجام مانور های لازم شهروندان در کمترین زمان ممکن مشترکین برق دار شدند.

وی عنوان کرد: طوفان در برخی دیگر از نقاط شهری و روستایی استان بوشهر خساراتی را به تاسیسات برق وارد کرده که در حال بررسی میزان ریالی این خسارات هستیم هر چند که همه این نقاط در کمترین زمان ممکن پس از آسیب رفع نقص شده اند.

ارسال نظر