کد خبر : 19709

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

سپاه و بسیج سرپنجه های محکم و مقتدر پیکره نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

سپاه و بسیج سرپنجه های محکم و مقتدر پیکره نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

صبح امروز یکشنبه در آستانه هفته بسیج، اعضاء ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری دیدار نمودند.

به گزارش بوشهر24،  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این دیدار سپاه و بسیج را مایه اقتدار نظام و عامل سربلندی انقلاب اسلامی ایران عنوان نموده و اظهار داشت: بسیج و سپاه یک نعمت الهی است که خداوند به واسطه انقلاب اسلامی به ایران، جهان اسلام و بشریت هدیه نموده است.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج همواره در همه عرصه ها، خط مقدم دفاع از انقلاب بوده است، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، پاسدار آرمان ها و ارزش ها، حریم اسلام، انقلاب و ولایت است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه بسیج از دل سپاه بیرون آمده است، بسیج را مایه اقتدار و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان نمود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سپاه و بسیج سرپنجه های محکم و مقتدر پیکره نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: سپاه و بسیج در عرصه های مختلف به فرمان مقام معظم رهبری همیشه سربلند، موفق و مؤثر بوده است.

وی با اشاره به دشمنی دیرینه دشمنان انقلاب اسلامی ایران نسبت به سپاه، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی ایران و اسلام و مزدوران داخلی آنها، از همان ابتدا نسبت به سپاه و بسیج موضع منفی داشته اند چون می دیدند سپاه و بسیج باعث اقتدار نظام و عنصر حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه در حفظ، حیات و پیشرفت در تمامی عرصه های انقلاب، مدیون سپاه و بسیج هستیم، اظهار داشت: سپاه در عرصه های عمرانی حماسه ها آفریده، در عرصه های فرهنگی با تمام توان ورود کرده و مؤثر واقع شده، در عرصه اقتصادی نیز به اقتصاد مقاومتی کمک کرده و در عرصه های علم و فناوری و محرومیت زدایی نیز همیشه پیشگام بوده و بر اساس منویات مقام معظم رهبری عمل نموده است.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح نمود: در استان بوشهر هم سپاه دریایی و هم سپاه امام صادق «علیه السلام» الحمدلله از همان ابتدا موفق عمل کرده و فضای استان با وجود مبارک شما عزیزان دارای ضریب امنیت بالا و فرهنگ بالا بوده و در حوزه های مدیریت شهری و در سطح پایگاه ها نیز به خوبی به وظایف خود عمل نموده است.

ارسال نظر