کد خبر : 19716

در هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال؛

پرواز شاهین به صدر

پرواز شاهین به صدر

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل قشاوی در شیراز به پیروزی رسید.

به گزارش بوشهر24، از هفته سیزدهم مسابقات لیگ یک کشور تیم شاهین شهرداری بوشهر با هدایت محمود فکری در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف قشقایی رفت و با تک گل رضا دهقان در دقیقه 68 به سه امتیاز شیرین دست یافت و سومین برد پیاپی خود را جشن گرفت.

شاهین شهرداری بوشهر با شکست تیم قشقاوی شیراز به صدر جدول مسابقات رده بندی صعود کرد وهم امتیاز با مس کرمان با تفاضل بهتر در صدر جدول قرار گرفت.

قشقایی شیراز در ابتدای فصل با هدایت ابراهیم طالبی جزو شگفتی سازان لیگ یک بود در مقطعی از زمان هم صدرنشینی جدول مسابقات را در اختیار گرفت. اما پس از مشکلات پیش آمده برای این فرد، دیگر نماینده استان شیراز هم در سراشیبی سقوط قرار گرفت.

قشقایی در مسابقه برابر شاهین بوشهر هیچ علاقه‌ای به پیروزی نداشت و علی رغم حضور تماشاگرانش نمایش چندان جذابی ارائه نکرد. در نهایت هم شاگردان محمود فکری در یک ضد حمله سریع توسط رضا دهقان به گل رسیدند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید و سه امتیاز شیرین به حساب نماینده استان بوشهر واریز شد.

شاهین شهرداری با این پیروزی 23 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به مس کرمان و هم‌چنین توقف گل گهر سیرجان برابر شهرداری تبریز در صدر جدول قرار گرفت. قشقایی هم با 16 امتیاز در رده هفتم جدول باقی ماند و به علت باخت بادران سقوطی را تجربه نکرد.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر