کد خبر : 19729

رئیس هیئت هندبال بوشهر :

بوشهر میزبان مسابقات ساحلی استعدادهای برتر کشور شد

بوشهر میزبان مسابقات ساحلی استعدادهای برتر کشور شد

رئیس هیئت هندبال بوشهرگفت: مسابقات ساحلی استعدادهای برتر کشور با حضور ۱۷ تیم از استانهای مختلف از ۲۹ آبان تا ۶ آذر در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، غلامحسین نکویی صبح امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشی استان بوشهر توسعه یافته است اظهار داشت: این زیرساخت‌ها زمینه برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در رشته‌های مختلف به ویژه ورزش‌های ساحلی را فراهم کرده است.

وی، بوشهر را یکی از قطب‌های هندبال ساحلی کشور دانست و تصریح کرد:استان بوشهر به عنوان یکی از قطب‌های هندبال ساحلی کشور میزبان المپیاد استعدادهای برتر ساحلی کشور است.

 رئیس هیئت هندبال بوشهر از میزبانی بوشهر برای برگزاری مسابقات استعدادهای برتر کشور در ورزش‌های ساحلی خبرداد و بیان کرد: شهرستان بوشهر میزبان مسابقات ساحلی استعدادهای برتر کشور است که 17 تیم از استانهای مختلف  از 29 آبان تا 6 آذر ماه در این شهر با هم رقایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه بوشهر به عنوان یکی از قطب‌های هندبال ساحلی کشور دارای آب و هوای مناسب  در فصل پاییز و زمستان است گفت: بوشهر دارای استادیوم ساحلی با استانداردهای جهانی با ظرفیت 2 هزار نفر می‌باشد که میزبانی مسابقات ساحلی استعدادهای برتر کشور را برعهده گرفته است.

نیکویی افزود: شرایط رفاهی برای اسکان تیم‌ها فراهم شده است و تیم‌ها در هتل ورزش بوشهر واقع در کنار دریا اسکان داده می‌شوند.

/تسنیم

ارسال نظر