کد خبر : 19749

برای دومین بار در ایرانجوان بوشهر

نوازی از مربیگری استعفا داد

نوازی از مربیگری استعفا داد

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر روز دوشنبه شب پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر شهرداری همدان برای دومین بار در این فصل از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش بوشهر24، محمد نوازی افزود: مدیرعامل ایرانجوان بوشهر تنهاست و ۲۷ عضو سهامدار باشگاه نیز حاضر به هزینه کردن برای این تیم نیستند.

وی با اشاره به اینکه بضاعت تیم ایرانجوان بوشهر اندک است بیان کرد: ظرفیت بازیکنانی که تیم ایرانجوان را با آن بستند در حد بازیکنان ذخیره تیم است و توانایی بازی آن‌ها در لیگ ۲ بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است.

سرمربی ایرانجوان ادامه داد: برای گرفتن بازیکنان جدید و تقویت تیم نیز رایزنی‌هایی صورت گرفت، ولی با توجه به اینکه خواهان پیش پرداخت ۲۰ درصد از قرارداد خود بودند، موفق به جذب آن‌ها نشدیم.

وی عنوان کرد: با این روند مدیریتی که سهامداران تنها در اندیشه فروش زمین‌های ایرانجوان و کسب درآمد و ادعای سهامداری داشته باشد راه به جایی نمی‌برد.

نوازی تصریح کرد: پارسال برای ایرانجوان هزینه زیادی شد، اما امسال این تیم با مشکلات عدیده مالی روبرو است تا جایی که برای تامین زمین و آب معدنی نیز مشکل داریم.

ایرانجوان با این تساوی با ۶ امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند و شهرداری همدان نیز با این تساوی رتبه یازدهمی خود را حفظ کرد.

ایرانجوان در هفته یازدهم بازی‌ها به مصاف کاسپین قزوین می‌رود و شهرداری همدان نیز با آوالان کامیاران دیدار می‌کند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر