کد خبر : 19762

تبعیض در ورود افراد به کنسرت بدون مجوز محسن ابراهیم زاده

خون نفت و گازی ها از مردم جم رنگین تر بود

خون نفت و گازی ها از مردم جم رنگین تر بود

شب گذشته، کنسرت محسن ابراهیم زاده خواننده ی پاپ کشورمان با حضور جناب خان در شهرک پردیس جم برگزار شد که جمی ها حق تماشای این مراسم را نداشتند و از طرفی به نظر می رسد این کنسرت بدون مجوز قانونی برنامه ی خود را اجرا کرده است.

به گزارش بوشهر24، طی روزهای گذشته سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جم در مصاحبه ای با انتقاد از رفتار های شهرک پردیس جم وابسته به پتروشیمی ها تاکید کرده بود که برگزاری کنسرت محسن ابراهیم زاده مجوز قانونی ندارد و از اجرای آن جلوگیری می کنیم.

اتفاقی که بر خلاف صحبت های سرپرست ارشاد جم انجام شد و کنسرت محسن ابراهیم زاده خواننده ی پاپ پرهوادار و محبوب کشورمان شب گذشته در این شهرک برگزار شد و اقدامی هم برای جلوگیری از اجرای آن صورت نگرفت.

 

اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی جم تاکنون اعلام نکرده که این مراسم سرانجام مجوز قانونی دریافت کرده یا نه؟ که اگر مجوز این مراسم صادر نشده باشد نشان می دهد مسئوولان جم در برابر یکه تازی و جولان نفت و گازی ها علی رغم صحبت ها و مصاحبه های تند اما در عمل کاری از آن ها بر نمی آید و نفت و گازی ها به یکه تازی خود ادامه می دهند!

 

اما موضوع مهم تری که دل مردم و به خصوص جوانان شهرستان جم را آزار می دهد این است که در طول سال برنامه های مفرح و شاد فراوانی در شهرک های وابسته به نفت و گاز و پتروشیمی ها در شهرستان جم برگزار می شود و جوانان جمی حق دیدن و تماشا ندارند.

 

در مراسم شب گذشته علاوه بر محسن ابراهیم زاده خواننده ی پاپ کشورمان، جناب خان نیز حضور داشته است و در طول سال مجری ها، خوانندگان و... زیادی به جم سفر می کنند که جمی ها حق دیدن آنها را ندارند و گاها نیز برخی برنامه های نفت و گازی ها در سکوت کامل برگزار می شود!

 

دیشب تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان جمی برای تماشای کنسرت محسن ابراهیم زاده به شهرک پردیس رفته بودند که از ورود آنها به سالن توسط حراست این شرکت ممانعت شد.

 

اینکه در شهرستان کوچکی همچون جم چنین تبیعض هایی وجود داشته باشد و در طول سال کارکنان نفت و گازی به همراه خانواده هایشان شاد و خوشحال باشند اما خانواده های جمی که اکثرا کم درآمد و از اقشار ضعیف جامعه هستند نیز هیچ برنامه ی مفرح و شادی برایشان تدارک دیده نشود و تنها خوشحالی شان در بازی های خانگی پارس جم در طول سال باشد بسیار دردناک و تاسف آور است.

 

این تبیعض بزرگ میان نفت و گازی ها با مردم عادی به عینه قابل مشاهده است و جوانان تحمل این تبیعض ها و بی عدالتی ها را ندارند.

 

در روزهایی که به دلیل تورم و گرانی و بی ثباتی بازار، مردم به آرامش و شادی و اتحاد نیاز دارند اما عده ای در جم با گسترش تبعیض ها میان افراد غنی و فقیر به دنبال این هستند که این اتحاد را از بین ببرند! این روزها جوانان و خانواده های جمی نیز حق شادی دارند و حق دارند که در کنار خانواده های خود شاد و خوشحال باشند ، مگر جمی ها چه فرقی با کارکنان و پرسنل نفت و گازی ها دارند؟

 

هفته وحدت به زودی آغاز می شود و چه بهتر است آقایان مسئوولی که برنامه های شاد و مفرح برای کارکنان خود برگزار می کنند به فکر این باشند تا یک شب نیز این مراسم در شهر جم برگزار شود و مردم و اهالی شهر و روستاهای جم نیز بتوانند برای ساعاتی مشکلات خود را فراموش کنند و در روز تولد پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) به شادی بپردازند.

باز هم تاکید می کنم این روزها مردم کشورمان به اتحاد، همدلی، امید به آینده و شادی نیاز دارند و اگر مسئولینی بخواهند شادی ها را صرف عده ای خاص کنند و مردم را از خوشحالی محروم کنند قطعا در حق خود و مردم خیانت کرده اند و اهالی جم رفتار های آنان را فراموش نخواهند کرد.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر