کد خبر : 19782

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر:

استان بوشهر میزبان مسابقات ملی قایقرانی شد

استان بوشهر میزبان مسابقات ملی قایقرانی شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: مسابقات ملی قایقرانی از ششم تا یازدهم آذرماه در دهکده گردشگری دریای بوشهر با حضور تیم‌های قایقرانی استان‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، رقابت‌های هندبال ساحلی استعدادهای برتر در رشته هندبال ساحلی در زمین ساحلی دهکده گردشگری بوشهر آغاز شد.

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر در این آیین ضمن گرامیداشت و تبریک میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع)و هفته وحدت با اشاره به ظرفیت بوشهر در میزبانی از ورزش‌های دریایی و ساحلی اظهار داشت: از سوی معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان  برگزاری المپیاد استعدادبرتر ورزشی در سطح کشور مورد توجه قرار گرفت که این مهم سبب پیشرفت استعدادهای نهفته رشته مختلف ورزشی می‌شود.

احمد بهروزیان‌فرد از انتخاب بوشهر برای برگزاری رشته‌های آبی و دریایی استعدادهای برتر خبرداد و افزود: استان بوشهر در دورشته هندبال ساحلی از 30 آبان ماه تا ششم آذرماه و رشته قایقرانی از ششم تا یازدهم آذرماه میزبان این دو رویداد مهم ورزشی است.

وی با اشاره به اعزام ورزشکاران بوشهر در 43 رشته ورزشی تصریح کرد: استان بوشهر نیزبا حضور 500 ورزشکار در رده بانوان و آقایان در 43 رشته ورزشی به نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی به این مسابقات اعزام می‌شود.

مدیر‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر از اردوی تیم ملی در بوشهر خبرداد و گفت: با فراهم شدن زیر ساخت‌های ورزشی استان بوشهر  امسال رویدادهای ورزشی کشوری  و  اعزام اردوی تیم ملی و برگزاری مسابقات بین المللی ورزش ساحلی تا پایان امسال در استان بوشهر برگزار می‌شود.

/تسنیم

ارسال نظر