کد خبر : 19797

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

اجساد دو مفقودی آتش‌سوزی در شناور خدماتی در عسلویه یافت شد

اجساد دو مفقودی آتش‌سوزی در شناور خدماتی در عسلویه یافت شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به آتش‌سوزی در شناور خدماتی در ۱۶ مایلی بندر عسلویه گفت: در این حادثه ۹ نفر با تلاش نیروهای امدادی نجات یافتند و اجساد ۲ مفقودی پس از ساعت‌ها تلاش نیروهای اتش نشانی بندر عسلویه یافت شد.

به گزارش بوشهر24،  سیاوش ارجمندزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر عسلویه، با اشاره به آتش سوزی در شناور خدماتی در  16 مایلی بندر عسلویه و اعزام شناورهای امدادی برای یاری رساندن به آنها  اظهار داشت: با اعلام کمک و اضطرار در آتش سوزی شناور  خدماتی در 16 مایلی بندر عسلویه شش شناور امدادی به همراه نیروهای امدادی و متخصص اعزام شدند.

وی از  مهارت آتش در شناور یاد شده خبرداد و بیان کرد:  پس از رسیدن شناورهای اعزامی بلافاصله عملیات مهار حریق با موفقیت انجام شد و انتظار می‌رود با ورود تیم تازه نفس و تجهیزات آتش نشانی جدید، تا نیمه شب امشب به طور کامل اطفا شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اینکه شناور مورد حریق 11 خدمه داشت افزود: شناور پارمیدا 4 باتوجه به نزدیک بودن موقعیت شناور مورد حریق 9 نفر از 11 نفر خدمه شناور را نجات داد.

ارجمندزاده با اشاره به مفقود شدن 2 خدمه شناور افزود: اجساد دو نفر خدمه مفقودی پس از ساعت‌ها تلاش نیروهای آتش نشانی بندر عسلویه با پشتیبانی مداوم اطفا حریق یدک کش‌های بندر عسلویه پیدا شدند.

/تسنیم

ارسال نظر