کد خبر : 19799

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر :

آمریکا از براندازی نا امید شده و سعی در تضعیف نظام دارد

آمریکا از براندازی نا امید شده و سعی در تضعیف نظام دارد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که انقلاب اسلامی شکست نا پذیر است، به همین خاطر با حربه هایی سعی در تضعیف نظام دارند.

به گزارش بوشهر24، علی رزمجو صبح امروز در نشست رسانه ای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در بین اعضای بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به اینکه اصحاب رسانه در همه ادوار انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده اند، اظهار داشت: وظیفه امروز اصحاب رسانه مرور خدمات انقلاب اسلامی و آگاهی بخشی به مردم است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در طول این چهل سال، دشمنان به طرق مختلف برنامه های خود را برای ضربه زدن و براندازی این انقلاب پیاده کرده اند اما هر بار با درایت مقام معظم رهبری، مردم و اصحاب رسانه نقشه های آنان نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه با هر گرایشی همیشه در برهه های حساس انقلاب، نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند، گفت: خوشحال هستیم که چنین انقلابی در تضاد با جبهه استکبار و در راس آن آمریکا به پا خواسته است.

رزمجو با اشاره به اینکه دشمن از براندازی نا امید شده، تصریح کرد: آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که انقلاب اسلامی شکست نا پذیر است، به همین خاطر با حربه هایی سعی در تضعیف نظام دارند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ابراز کرد: امروزه در دور افتاده ترین روستاها سطح آگاهی مردم ارتقاء یافته است که این مرهون فعالیت های رسانه ها است.

وی با اشاره به خدمات محرومیت زدایی بسیج سازندگی این سپاه در استان گفت: تا به امروز مبلغ 78 میلیارد تومان به مناطق محروم و کم برخوردار استان بوشهر تزریق شده است.

وی افزود: این گونه خدمات باید از طریق اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی به مردم صورت پذیرد.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر