کد خبر : 19806

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر:

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر تشکیل شد

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر تشکیل شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از تشکیل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر خبرداد و گفت: در این زمینه کارگروه‌های تخصصی در بخش‌های مختلف آغاز بکار کرده است.

به گزارش بوشهر24، نصرالله شفیعی ظهر امروز در نشست بررسی اجرای برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از تشکیل ستاد تخصصی در این زمینه خبرداد و اظهار داشت: ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هماهنگی سایر دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی آغاز بکار کرده که برنامه‌های ویژه‌ای برای این مناسبت تدارک دیده شده است.

وی، افتخار به گذشته، امید به آینده را شعار ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: در این زمینه کمیته‌های تخصصی در بخش‌های مختلف تشکیل و برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: هر کدام از این کارگروه‌ها برای تبیین دستاوردهای مختلف اقتصادی، معیشتی، رفاهی، عمرانی، فرهنگی، صنعتی، علمی و دیگر حوزه‌ها برای چهل سالگی انقلاب تعیین شده‌اند.

شفیعی با بیان اینکه دشمنان انقلاب از هیچ کوششی برای توطئه علیه نظام فروگذار نکرده‌اند خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم امسال نیاز به هم‌افزایی تمامی آحاد جامعه و مسئولان و به کارگیری حداکثر ظرفیت‌های استان بوشهر دارد.

وی با بیان اینکه در فعالیت شش ماهه نخست امسال ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه برنامه‌ریزی بود گفت:در شش ماهه دوم امسال انتظار است که همه دست به دست هم دهند تا برنامه‌های تدوین شده عملیاتی شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تاکید بر بیان  ثمره 40 ساله انقلاب  توسط مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی و ائمه جمعه افزود: باید با برنامه‌ریزی مناسب خیلی از خدمات انقلاب را معرفی کنیم.

شفیعی از راه‌اندازی رادیو انقلاب در عرصه ملی خبرداد و تصریح کرد: در اقدام قابل توجه صدا و سیمای جمهوری اسلامی، رادیو انقلاب راه‌اندازی شد که می‌توان از این ظرفیت در اطلاع رسانی خدمات نظام در استان بوشهر استفاده کرد.

/تسنیم

ارسال نظر