کد خبر : 19811

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

حمایت از جوانان در اولویت برنامه‌های مسئولان استان بوشهر قرار گیرد

 حمایت از جوانان در اولویت برنامه‌های مسئولان استان بوشهر قرار گیرد

امام جمعه بوشهر با تاکید بر حمایت همه جانبه از جوانان و برطرف کردن مشکلات آنان گفت: مسئولان استان بوشهر تحقق مطالبات جوانان را در اولویت برنامه‌ها قرار دهند.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر امروز در آیین مراسم ازدواج آسان و واگذاری یک‌ هزار فقره جهیزیه به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر با تبریک میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) با قدردانی از توجه به برطرف کردن مشکلات نیازمندان جامعه اظهار داشت: در ازدواج جوانان تامین جهیزیه یکی از نیازهای آنان محسوب می‌شود که از اقدام استانداری و کمیته امداد در تامین جهیزیه یک‌ هزار زوج جوان استان بوشهر قدردانی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر احسان و نیکوکاری را یکی از آموزه‌های الهی دانست و با بیان اینکه احسان زیباترین شکل خدمت به دیگران است تصریح کرد: احسان به دیگران زمانی است که به درستی مشکل و نیاز دردمندان و فقرا برطرف شود  و این مهم از اهمیت زیادی نزد ایزد منان برخوردار است

امام جمعه بوشهر یکی از زیباترین  کمک به همنوعان و نیازمندان را احسان  و نیکوکاری به زندگی جوانان دانست و گفت: از آنجا که ازدواج تکمیل کننده  دین و ایمان محسوب می‌شود کمک به مزدوجین در این راستا، خدمت به مردم، اسلام و جامعه است.

صفایی بوشهری با تاکید بر حمایت از جوانان در عرصه‌های مختلف زندگی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ازدواج آسان و تامین جهیزیه باید در اولویت برنامه کمیته امداد استان بوشهر قرار گیرد که در این راستا از خدمات این نهاد قدردانی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر از رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و استاندار بوشهر در تامین جهیزیه جوانان نیازمند بوشهری قدردانی کرد و افزود: این روند باید در جامعه ادامه یابد تا زمینه ازدواج جوانان بیش از پیش فراهم شود.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر حمایت همه جانبه از جوانان و برطرف کردن مشکلات آنان گفت: مسئولان استان بوشهر تحقق مطالبات جوانان را در اولویت برنامه‌ها قرار دهند.

/تسنیم

ارسال نظر