کد خبر : 19812

مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر:

۱۴۳ بوستان روستایی استان بوشهر به بهره‌برداری رسید

 ۱۴۳ بوستان روستایی استان بوشهر به بهره‌برداری رسید

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: ۲۶۲ بوستان روستایی در استان بوشهر اجرایی شده که تاکنون ۱۴۳ پروژه آن مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

به گزارش بوشهر24، حمید حیدری بریدی ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه بوستان روستایی شیف بوشهر با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های روستایی مورد توجه ویژه قرار دارد اظهار داشت: در این راستا ضمن اجرای طرح‌های هادی، مقاوم‌سازی ساختمان‌ها و بناهای روستائیان با پرداخت تسهیلات بلاعوض و کم بهره مورد توجه قرار دارد.

وی، از اجرای طرح بوستان روستایی در شیف پرداخت و بیان کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 10 هکتار در روستای شیف اجراء که برای ساخت آن 10 میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از تکمیل 143 بوستان روستایی استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: 143 بوستان روستایی در زمینی به مساحت بیش از 430 هزار متر مربع مساحت تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

حیدری با بیان اینکه این بوستان‌ها با 300 میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده است گفت: بوستان‌های یاد شده دارای تجهیزات لازم در عرصه‌های مختلف تفریحی و فضای سبز است.

وی با بیان اینکه به‌ازاء هر نفر جمعیت روستایی استان بوشهر 3 مترمربع بوستان ایجاد می‌شود‌‌، افزود:  262 بوستان روستایی در استان بوشهر اجرایی شده که 119 پروژه دیگر آن بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و افتتاح می‌شود.

/تسنیم

ارسال نظر