کد خبر : 19815

فرماندار بندر دیر:

رودخانه مند سیلابی است

رودخانه مند سیلابی است

فرماندار بندر دیر گفت: در رودخانه مند شرایط سیلابی گزارش شده که البته وضعیت طبیعی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

به گزارش بوشهر24، بارش مداوم باران از صبح امروز در سطح شهرستان دیر آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

کریم علی حسنی فرماندار شهرستان دیر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: امروز بارش باران رحمت الهی موجب خوشحالی مردم شهرستان دیر شد.

وی افزود: همه دستگاه های اجرایی مرتبط با بحران در حالت آماده باش کامل قرار دارند، همچنین هماهنگی های لازم  با بخشداران نیز انجام شده است.

فرماندار شهرستان دیر بیان کرد:تا این لحظه میزان بارش باران در شهر دیر37/6(سی و هفت و شش دهم) گزارش شده که به تناسب در بخش ها بارندگی کمتر و بین30تا37میلیمتر بوده است.

وی گفت: در رودخانه مند شرایط سیلابی گزارش شده که البته وضعیت طبیعی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

علی حسنی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی هواشناسی بارش ها تا صبح فردا ادامه دارد، یاد آور شد: تاکنون هیچ گونه خسارتی در سطح شهرستان به ما گزارش نشده و امیدواریم شرایط به همین منوال پیش برود و مردم از نعمت باران بهره مند شوند.

فرماندار شهرستان دیر افزود: راه های ارتباطی شهرها و روستاهای شهرستان باز است و تنها شاهد آب گرفتگی سطحی در برخی خیابان ها و معابر هستیم اما وضعیت به گونه ای نیست که موجب مسدود شدن عبور و مرور شود.

مهدی نظامیان رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر نیز به خبرنگار ما گفت: سه تیم عملیاتی هلال احمر در سطح شهرستان مستقر و در حالت آماده باش قرار دارند.

وی گفت:  امکاناتی نظیر نایلون در صورت نیاز در اختیار شهروندان قرار داده می شود و پمپ های آب در صورت آب گرفتگی منازل آماده است.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر