کد خبر : 19824

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

لزوم تحقق مطالبات جوانان استان بوشهر

لزوم تحقق مطالبات جوانان استان بوشهر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر تسهیل ازدواج جوانان و تامین نیازهای این قشر، گفت: تحقق مطالبات جوانان در اولویت مسئولان استان بوشهر باشد.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در مراسم ازدواج آسان و واگذاری یک‌ هزار فقره جهیزیه به مددجویان اظهار داشت: ترویج ازدواج آسان یکی از مهمترین موضوعاتی است که مسئولان باید به صورت جدی در دستور کار داشته باشند.

ایشان یکی از نیازهای زوج‌های جوان را تامین جهیزیه عنوان کرد و ادامه داد: مشارکت و همکاری خیرین و نیکوکاران در تامین جهیزیه می‌تواند زمینه‌ساز تسهیل در ازدواج جوانان و کاهش سن ازدواج باشد.

امام جمعه بوشهر با تقدیر از استانداری و کمیته امداد در تامین جهیزیه یک‌ هزار زوج جوان استان بوشهر بیان کرد: دست‌گیری از نیازمندان از مهمترین توصیه‌های خداوند، پیامبر و ائمه است و باید با الگوگیری از پیامبر و ائمه در این زمینه حرکت کنیم.

نماینده محترم ولی فقیه در استان با اشاره به پاداش اخروی کمک به دیگران تصریح کرد: کمک به جوانان برای تشکیل خانواده خدمت بزرگی به مردم، اسلام و جامعه است و همه ما وظیفه داریم که در این مسیر حرکت کنیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه تحقق مطالبات جوانان در اولویت مسئولان استان بوشهر باشد اضافه کرد: حمایت از جوانان در عرصه‌های مختلف زندگی مورد تاکید است و مسئولان وظیفه مهمی در این زمینه دارند.

ایشان یکی از اولویت‌های کمیته امداد استان بوشهر را ترویج فرهنگ ازدواج آسان و تامین جهیزیه دانست و گفت: استاندار بوشهر و رئیس کمیته امداد کشور تلاش گسترده‌ای در راستای تامین جهیزیه جوانان نیازمند بوشهری داشته‌اند.

/خبرگزاری مهر

ارسال نظر