کد خبر : 19825

ازدواج‌های عجیبی که تا به حال ندیده‌اید

چهره ی زیبایی از غرب

اخیرا از سراسر دنیا خبرهایی از ازدواج‌های عجیب به گوش می رسد که با شنیدن آن شوکه خواهید شد.

به گزارش بوشهر24، ازدواج مهمترین تصمیم و مرحله در زندگی هر فرد به شمار می‌رود بنابراین باید بهترین انتخاب را برای شروع یک زندگی مشترک داشت. اما امروزه از گوشه گوشه دنیا ازدواج های عجیبی به گوش می رسد که افراد در آن پیوند همیشگی با اشیا می بندد.

این افراد در زندگی خود به پوچی رسیدند و انگیزه ای برای زندگی با هم نوع خود ندارند، بنابراین به اشیا پناه می برند. همچنین سندرم آسپرگر به عنوان یکی از بیماری های نادر اختلال زیستی-عصبی است که می توان دوستی و ازدواج با اشیا را یکی از اختلالات رفتاری افراد مبتلا به این سندرم عنوان کرد.

در ادامه از چند ازدواج‌ عجیبی که اخیرا اتفاق افتاده مطلع خواهید شد.

ازدواج های عجیبی که تا به حال ندیده اید+تصاویر

اخیرا خانمی 37 ساله ساکن سانفراسیسکو که به این بیماری مبتلا است دوستان خود را دعوت کرد تا در مراسم ازدواج او با برج ایفل در پاریس حضور یابند. این زن قهرمان تیراندازی با کمان بود و سابقا علاقه زیادی به تیر و کمان داشت و حال عاشق یک کوه آهنی شده و نام خانوادگی خود را به ایفل تغییر داده است.

ازدواج های عجیبی که تا به حال ندیده اید+تصاویر

تیفانی وونک ساکن سیدنی استرالیا پس از فارغ‌التحصیلی، مراسم ازدواج خود با مدرک دیپلمش را برگزار کرد.

8996917_808

ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک پاپ استار مجازی نیز سر و صدای زیادی به راه انداخت. این مرد 35 ساله که به گفته خودش از فریبکاری زنان در دنیای واقعی خسته شده بود سرانجام تصمیم گرفت با عروسک این کارکتر معروف انیمیشنی که نامش هاتسون میگو است ازدواج کند.

ازدواج های عجیبی که تا به حال ندیده اید+تصاویر

مردی در ایالت لاس وگاس آمریکا هم طی مراسم رسمی با گوشی هوشمند خود از دواج کرد. "آرون چروناک» برای اثبات عشقش به آیفون، با تلفن همراه هوشمند اپل خود ازدواج کرد. «آرون» معتقد است با این اقدام، توجه مردم را به علاقه معتاد گونه آن ها به گجت ها و لوازم الکترونیک جلب می کند.

ازدواج های عجیبی که تا به حال ندیده اید+تصاویر

ازدواج های عجیبی که تا به حال ندیده اید+تصاویر

آماندا لیبریتی ساکن انگلیس هم با لوستری که مورد علاقه اش بود ازدواج کرد و پس از آن عکس شریک جدید زندگیش را روی دستش خالکوبی کرد. این لوستر 91 ساله است که در حراجی به قیمت 400 پوند خریداری کرده بود. اکنون او در خانه اش 25 لوستر دارد اما با لوستر مورد علاقه اش ازدواج کرد. البته این اولین ازدواج او نیست قبلا با مجسمه آزادی پیوندی بسته بود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر