کد خبر : 19834

فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

تمام جرائم فضای مجازی در بوشهر کشف شد

تمام جرائم فضای مجازی در بوشهر کشف شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش و توانمندی پلیس فتا، تمام جرایم فضای مجازی امسال در استان بوشهرکشف شده است.

به گزارش بوشهر24، سردار خلیل واعظی عصر امروز در حاشیه نشست تخصصی پلیس فتا و  دستگاه قضا استان بوشهر با موضوع  بررسی جرائم سایبری حوزه بانکداری الکترونیک اظهار داشت:  این نشست در راستای تبادل نظر و هماهنگی لازم  با حضور قضات متخصص رسیدگی به جرائم فضای مجازی و کارشناسان پلیس فتا در حوزه رسیدگی برگزار شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه  فضای مجازی یک فضای پرمخاطبی است افزود: در سالهای اخیر جرائم حوزه فضای مجازی نسبت به سال گذشته با تغییرات و افزایش همراه بوده است که به منظور هماهنگی بیشتر دو دستگاه و رضایتمندی مردم  و تبادل نظرها و آموزشها این نشست‌ها  برگزار می‌شود.

سردار واعظی  به میزان کشفیات جرایم حوزه فضای مجازی در استان بوشهر  پرداخت و  بیان کرد: میزان کشف جرایم در این حوزه با وجودی که  بسیاری از پروندهها مرتکبان آنها در خارج از استان بودند  ولی 100 درصد وقوع با توانمندی پلیس فتا این جرایم کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با  تاکید بر رسیدگی سریع به جرایم فضای مجازی خاطر نشان کرد: انتظار داریم با تبادل نظرهای خوبی که در این کارگاه انجام  می‌شود سرعت عمل  در رسیدگی به پروونده‌های جرایم فضای مجازی کوتاه‌تر و کیفیت در رسیدگی بهتر  و تخصصی  انجام شود.

وی با تاکید بر توجه به پیشگیری از جرایم فضای مجازی عنوان کرد: در حوزه پیشگیری هر چه بتوانیم باید توان بگذاریم چون رضایتمندی بیشتر مردم در این مسیر است.

/تسنیم

ارسال نظر