کد خبر : 19835

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر:

باخت تیم مس رفسنجان مقابل شاهین بوشهر ربطی به تاخیر در بازی ندارد

 باخت تیم مس رفسنجان مقابل شاهین بوشهر ربطی به تاخیر در بازی ندارد

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه بازی دو تیم مس رفسنجان و شاهین بوشهر به سبب بارندگی با تاخیر یک روزه انجام شد گفت: باخت تیم مس رفسنجان مقابل شاهین بوشهر ربطی به تاخیر در بازی ندارد و مربی حریف به دنبال بهانه نباشد.

به گزارش بوشهر24، محمود فکری عصر امروز پس از پیروزی پرگل تیم شاهین شهرداری بوشهر در مقابل مس رفسنجان در جمع خبرنگاران در بوشهر  با اشاره به شرایط بازی اظهار داشت: در نیمه نخست بازی  باید دو تا سه گل میزدیم و کار حریف را تمام  میکردیم اما با کم دقتی بازیکنان فرصتها از دست رفت .                                  

وی با بیان اینکه تیم شاهین در نیمه دوم مطلوب از فرصت‌ها استفاده کرد افزود: در نیمه دوم از فرصتها به‌خوبی استفاده کردیم و دو گل وارد دوازده حریف کردیم و به سه امتیاز با ارزش رسیدیم. 

فکری با اشاره به اینکه بازی دو تیم مس رفسنجان و شاهین بوشهر به سبب بارندگی با تاخیر یک روزه انجام شد گفت: باخت تیم مس رفسنجان مقابل شاهین بوشهر ربطی به تاخیر در بازی ندارد و مربی حریف به دنبال بهانه نباشد.             

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بیانکرد: مربی حریف باخت تیمش را به تاخیر یک روزه بازی نیاندازد، ما مزد برتری تیممان در زمین به تیم حریف دادیم .

فکری شرایط داوری خوب توصیف کرد و افزود: به غیر اخراج من از زمین که  نادرست بود چون من اعتراضی نداشتم  و درگیری یکی از مربیان من با مربی حریفکه من برای آرامش آنها را دعوت کردم شرایط داوری مطلوب بود.

در رقابتهای هفته چهاردهم لیگ دسته یک فوتبال کشور  تیم شاهین بوشهر با نتیجه سه بر صفر از سد مس رفسنجان گذشت.

/تسنیم

ارسال نظر