کد خبر : 19858

در دانشگاه پیام نور بوشهر؛

شروع اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما

شروع اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما

اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما با هدف حمایت از ایده های برتر در دانشگاه پیام نور بوشهر شروع به کار کرد.

به گزارش بوشهر24، اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما با هدف حمایت از ایده های برتر در دانشگاه پیام نور بوشهر شروع به کار کرد.

همچنین دکتر قربانی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان بوشهر در حاشیه اولین استارتاپ نخل و خرما با بیان این که ایده های جدید در حوزه نخل و خرما به صورت خام به این رویداد ارائه شده اند گفت: در این رویداد ایده ها توسط مربیان کارآفرین بررسی و پخته و نزدیک به تجاری سازی می شوند. خروجی استارتاپ لزوما تولید محصول نیست اما روش حداقل تولید با اندک سرمایه ، جذب مشتری وقدم به سوی فعالیت های بزرگتر است.

عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور بوشهر بیان کرد: در این رویداد سه روزه علاوه بر پرورش ایده ها ، از حضور کارآفرینان برتر و انتقال تجربیات و نهاد های نوآوری و صنعتی همچون پارک علم و فناوری و شرکت شهرک های صنعتی بهره خواهیم برد.

دبیر اجرایی اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما دانشگاه پیام نور استان بوشهر افزود: استان بوشهر قطب صنعتی کشور است. میادین نفت و گاز ، مرز دریایی با خلیج فارس ، صنایع و معادن و حوزه کشاورزی از فرصت های عظیم این استان است. از ظرفیت های حوزه نخل و خرما نیز آنچنان استفاده نشده است. حوزه نخل و خرما از ظرفیت های کارآفرینی بالایی برخوردار است که باید به آن به طور ویژه پرداخته شود.مهم ترین خروجی این دوره تقویت روحیه اعتماد به نفس و خودباوری جوانان و باور به توان خودشان در راه اندازی کسب و کار و اشتغال با ایده و فکر خودشان و بدون سرمایه های زیاد است.

/دانشجو نیوز

ارسال نظر