کد خبر : 19867

مدیر کل امور اجتماعی و دستیار استاندار بوشهر:

شرکت آسمان به مسافران بوشهر غرامت می‌دهد

شرکت آسمان به مسافران بوشهر غرامت می‌دهد

۲۶ مهرماه سالجاری پرواز شرکت آسمان مسیر تهران به بوشهر به علت شرایط بد جوی امکان فرود در فرودگاه بوشهر را نیافت و در فرودگاه شیراز برزمین نشست که باعث سرگردانی و تحمیل هزینه انتقال از شیراز به بوشهر به مسافران شد.

به گزارش بوشهر24، با پیگیری‌های انجام شده توسط دستیار استاندار بوشهر در حقوق شهروندی، شرکت هواپیمایی آسمان هزینه جابجایی مسافران پرواز شماره ۳۹۱۴ از شیراز تا بوشهر را پرداخت می‌کند.

مدیرکل امور اجتماعی و دستیار استاندار بوشهر در حقوق شهروندی در این خصوص گفت: ۲۶ مهرماه سالجاری پرواز شماره ٣٩١٤ شرکت هواپیمایی آسمان مسیر تهران به بوشهر به علت شرایط بد جوی امکان فرود در فرودگاه بوشهر را نیافت و در فرودگاه شیراز برزمین نشست که باعث سرگردانی و تحمیل هزینه انتقال از شیراز به بوشهر به مسافران شد.

وی افزود: برهمین اساس برای استیفای حقوق شهروندی در نامه‌ای به شرکت آسمان خواستار پاسخگویی و استیفای حقوق مسافران این پرواز شدیم.

برزگرزاده بیان کرد: پس از گذشت یک ماه، شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرد شهروندانی که هزینه ایاب ذهاب خود از شیراز به بوشهر را دریافت نکرده اند می‌توانند برای دریافت این هزینه به ایستگاه بوشهر هواپیمایی آسمان مراجعه کنند.

وی یادآورشد: همچنین هزینه بلیت آن دسته از مسافران این پرواز که به تهران بازگشتند به صورت کامل به آن‌ها عودت شد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر