کد خبر : 19878

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

لزوم برگزاری باشکوه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر

لزوم برگزاری باشکوه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر تولید برنامه فرهنگی و هنری ویژه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر تاکید کرد.

به گزارش بوشهر24، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان یکی از ابزار مهم برای انجام تهاجم جهان استکبار شناخته می‌شوند.

وی به برنامه‌های ویژه جهان استکبار برای تهاجم نرم و فرهنگی اشاره کرد و ادامه داد: ابررسانه‌های جهان استکبار در کنار فعالیت‌هایی که در حوزه رسانه دارند، در زمینه ساخت سلاح و تجهیزات نظامی نیز فعال هستند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش بسیار مهم ابررسانه‌ها در معماری فونداسیون فکری آحاد جامعه تصریح کرد: بزرگترین تئوری جهان صهیونیست مدیریت فکر است که یکی از راهکارهای آنان سوق افکار کودکان، نوجوانان و جوانان به سمت تخریب‌گرایی است.

وی با اشاره به بی‌نظیر بودن این میزان تهاجم رسانه‌ای در طول تاریخ، ادامه داد: جهان استکبار با تولید بازی‌های رایانه‌ای در افکار دانش آموزان نفوذ می‌کند و باید برنامه‌ریزی مناسبی برای مقابل با این جنگ رسانه‌ای دشمن داشته باشیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری خواستار تولید و ارائه بازی یارانه‌ای پرمعنا، ایرانی، انقلابی، اسلامی و انسانی در فضای ملی شد و افزود: هنرمندان نقش بسیار مهمی در انتقال پیام در عرصه‌های مختلف فرهنگی دارند.

وی خواستار تولید برنامه فرهنگی و هنری ویژه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر شد و ادامه داد: هنرمندان استان بوشهر توان بسیار بالایی دارند و باید برای تولید آثار فاخر حمایت شوند.

امام جمعه بوشهر از تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تولید برنامه‌های فرهنگی در سطح استان خبر داد و گفت: اعتباری برای حمایت از تولید برنامه‌های فرهنگی تصویب شده و به‌زودی اختصاص می‌یابد.

/خبرگزاری مهر

ارسال نظر