کد خبر : 19879

آیا به این وعده عمل می شود؟

فرماندار جم: مطالبات بازیکنان پارس جنوبی پرداخت می شود

فرماندار جم: مطالبات بازیکنان پارس جنوبی پرداخت می شود

فرماندار شهرستان جم اظهار داشت: اولویت اول شهرستان جم را تیم پارس جم می دانم و حتی بین آب و تیم پارس، تیم پارس را به عنوان اولویت اصلی معرفی کرده ام و معتقدم رفع مشکلات این تیم از آب و برق و اشتغال واجب تر است.

به گزارش بوشهر24، محمد حسینی ظهر امروز در نشست با هواداران پارس جم اظهار داشت: اهل شعار نیستم و سعی کرده ام کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم، تیم پارس جم متعلق به تمام استان بوشهر است و ۱۰ فرماندار و ۴ نماینده باید پیگیر رفع مشکلات این تیم محبوب باشند.

فرماندار شهرستان جم افزود: اولویت اول شهرستان جم را تیم پارس جم می دانم و حتی بین آب و تیم پارس، تیم پارس را به عنوان اولویت اصلی معرفی کرده ام و معتقدم رفع مشکلات این تیم از آب و برق و اشتغال واجب تر است.

وی بیان کرد: مدیر عامل جدید منطقه ویژه پارس خود فردی فوتبالی است و دغدغه تیم پارس را دارد و به مشکلات تیم واقف است و همکاری خوبی دارد و باید به وی فرصت و دلگرمی داد تا بتواند مشکلات را رفع کند.

حسینی خاطرنشان کرد: برنامه های کوتاه مدت و میان مدتی برای رفع مشکلات تیم پارس طراحی شده که در کوتاه مدت تزریق مالی در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در این مدت هم قرار است تمهیدات لازم برای حمایت ویژه تر از تیم پارس با تعامل و تامین حقوق پتروشیمی ها انجام شود.

محمد حسینی با بیان اینکه مطالبات تیم پارس جنوبی جم پرداخت خواهد شد تصریح کرد: تضمین می کنم خواسته های هواداران را تا حصول نتیجه پیگیری کنم و از هواداران تقاضا دارم امنیت و حیثیت شهرستان را حفظ کنند.

فرماندار جم تاکید کرد: هواداران نباید تجمع کنند تا خوراک برای رسانه های شرق و غرب درست شود.

به گزارش فارس، تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی روز گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالبات تعطیل شد و همین موضوع سبب شد تا هواداران امروز با تجمع در جلوی فرمانداری جم با شعارهایی اعتراض خود را به این موضوع نشان دهند.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر