کد خبر : 19880

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

مسئولان استان بوشهر هنرمندان تولید فیلم‌های فاخر را یاری کنند

مسئولان استان بوشهر هنرمندان تولید فیلم‌های فاخر را یاری کنند

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم هنرمندان در انتقال پیام در عرصه‌های مختلف فرهنگی گفت: با توجه به توانمندی بالای هنرمندان استان بوشهر در تولید فیلم‌های فاخر، حمایت و یاری مسئولان دستگاه‌های اجرایی از هنرمندان ضروری است.

به گزارش بوشهر24، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با اشاره به تهاجمات جهان استکبار در عرصه‌های گوناگون اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین ابزار تهاجم، مدیریت ادراکی و فکری است که این شیوه با تولید سیستم الکترونیک پوشش رسانه‌ای داده می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تهاجم رسانه به شکل گوناگون به جامعه هدف است گفت: جهان استکبار در تهاجم نرم و فرهنگی برنامه ریزی ویژه‌ای کرده است که به روش سیستم‌های الکترونیکی و نوین روزبه روز توسعه می‌یابد.

امام جمعه بوشهر ابررسانه‌ها را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بین 7 تا 10 ابر رسانه در جهان فعال است که بسیاری از ابر رسانه‌ای در کنار فعالیت رسانه‌ای در تولید و ساخت تجهیزات سخت افزاری و نظامی نقش دارند.

وی، با بیان اینکه  معماری اندیشه‌های کودکان و نوجوانان و جوانان از اهداف مهم ابر رسانه‌‌ها است خاطر نشان کرد: فونداسیون فکری آحاد جامعه  با برنامه‌ریزی ابررسانه‌ها معماری می‌شود که  جامعه هدف باید براساس برنامه آنان، فکر و تفکر کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری، مدیریت فکر را بزرگترین تئوری جهان صهیونیست دانست و تصریح کرد: یکی از راهکارهای آنان سوق افکار کودکان، نوجوانان و جوانان به سمت تخریب‌گرایی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: این گونه تهاجم رسانه‌ای در طول تاریج بی نظیر است که برای نفوذ در لایه‌های جامعه و تخریب نقش دارند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه جهان استکبار با تولید بازی‌های رایانه‌ای در افکار دانش آموزان نفوذ می‌کند گفت: باید با تلاش دانش بنیادی و جهادی در راستای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن برنامه‌ریزی شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر نقش مهم هنرمندان و رسانه ملی صدا و سیما در تولید فیلم‌های و بازی‌های یارانه‌ای تصریح کرد: بازی یارانه‌ای باید پرمعنا، ایرانی، انقلابی، اسلامی و انسانی در فضای ملی تولید و ارائه شود.

وی به برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر پرداخت و بیان کرد: باید برای باشکوه برگزار شدن این برنامه از هم اکنون برنامه‌ریزی و در تولید برنامه فرهنگی و هنری تلاش کرد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم هنرمندان در انتقال پیام در عرصه‌های مختلف فرهنگی گفت: با توجه به  توانمندی بالای هنرمندان  استان بوشهر در تولید فیلم‌های فاخر، حمایت و یاری مسئولان دستگاه‌های اجرایی از هنرمندان در ارائه به کنگره سرداران و 2000شهید استان ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از تصویب اعتبارات لازم برای برنامه‌های فرهنگی استان خبرداد و بیان کرد: اعتباری برای حمایت از تولید برنامه‌های فرهنگی تصویب شده که به زودی تخصیص می‌یابد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، تشکیل کمیته مدیت کنترل بازی‌های یارانه‌ای، پیگیری پرداخت بودجه سند چشم‌انداز فرهنگی و حمایت از تاریخ مقاومت و دفاع مقدس در تولید فیلم‌های فاخر را از مصوبات این نشست دانست.

/تسنیم

ارسال نظر