کد خبر : 19919

سرپرست فدراسیون قایقرانی:

بوشهر پایگاه اردوهای تیم ملی قایقرانی می‌شود

بوشهر پایگاه اردوهای تیم ملی قایقرانی می‌شود

سرپرست فدراسیون قایقرانی گفت: با توجه به وجود امکانات و زیرساخت‌های لازم، و وجود ورزشکاران مستعد بوشهر به عنوان پایگاه اردوهای تیم ملی قایقرانی می‌شود.

به گزارش بوشهر24، احمد گواری بعدازظهر امروز در مراسم  افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر در رشته قایقرانی در اسکله گردشگری دریایی بوشهر با اشاره به وجود امکانات ورزش‌های قایقرانی در بوشهر اظهار داشت: از میزبانی شایسته استان بوشهر در رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر در رشته قایقرانی قدردانی می‌شود.

وی افزود: با توجه به زیرساخت مناسب استان بوشهر در اسکله قایقرانی بوشهر این استان می‌توانند یکی از پایگاه مهم کشور در اردوی تیم ملی قایقرانی شود.

سرپرست فدراسیون قایقرانی بیان کرد: با کمی گسترش فضای اسکله قایقرانی بوشهر می‌توانند حتی رویدادهای بین الملی قایقرانی در این استان برگزار کند.

گواری با اشاره به بهترین شرایط آب هوایی در نیمه دوم سال  در بوشهر گفت: با برنامه ریزی‌های که از سوی فدراسیون قایقرانی با اداره کل ورزش و جوانان وهیئت قایقرانی استان بوشهر انجام می‌دهد در آینده نزدیک اردوهای تیم ملی و مسابقات کشوری در رشته آبهای آرام در بوشهر برگزار می‌‌شود.

وی افزود: از هم اکنون اردوهای تیم ملی برای المپیک 2020 ژاپن در حال برگزاری است.

/تسنیم

ارسال نظر