کد خبر : 19996

نماینده رهبر انقلاب در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی:

هر جا مقاومت کردیم صعود کردیم

هر جا مقاومت کردیم صعود کردیم

ملت ما راهی جز مقاومت ندارد . مقاومت عزت ما را تامین می کند ، عظمت ایران را تا مین می کند و شوکت اسلام را تامین می کند. در تاریخ معاصر که نگاه کنیم ما هر جا مقاومت کردیم صعود کردیم.

به گزارش بوشهر24 ، نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در دیدار با دانش آموزان عضو انجمن اسلامی دانش آموزی استان بوشهر با اشاره ارزش عضویت در انجمن اسلامی دانش آموزی گفت: حضور در انجمن اسلامی باید جدی ، موثر ، همراه با ابتکار و برنامه و تعهد باشد. اعضای انجمن اسلامی باید در تشکیلات حضور واقعی داشته باشند و عضو اسمی نباشند. انجمن اسلامی ،یعنی محل حضور یک جمع برگزیده ،منتخب ،همراه و همراز که در کنار هم برای آرمان مشترک تلاش می کند.

WhatsApp Image 2018-12-06 at 00.10.29

وی با اشاره به سوره کوثربیان کرد: سوره مبارکه کوثر سوره عجیبی است. خداوند متعال نسبت به خانم ها و دختر ها مهربان تر است.بزرگتر کردن وجه جسمی خانم ها برای بی توجهی به جهات معنوی آن هاست. انقلاب اسلامی که تجدید بعثت در این عصر مدرن است ، یکی از بزرگترین دستاورد های آن احیا شخصیت زن و نجات او از دست جاهلیت مدرن است.

WhatsApp Image 2018-12-06 at 00.10.29(1)

حجت الاسلام علی اکبری ضمن توجه دادن جوانان به نعمت جوانی اضافه کرد: خدای متعال نعمت را بر شما تمام کرده است و نعمت زندگی در این برهه را به شما کرامت فرموده است، که این را از دعای عرفه یاد می گیریم ، سید شهدا در این دعا می فرمایند:خدایا من تو را شکر می کنم که در زمان ائمه کفر به دنیا نیامده ام. ممکن بود شما در زمان پهلوی کثیف به دنیا می آمدید یا در سرزمین کفر زده متولد می شدید. خداوند تبارک و تعالی به شما توفیق داده که در دوره انقلاب اسلامی به دنیا آمده اید و این نعمت را باید شکر بگویم که در عصر اقتدار و صلابت ایران زندگی می کنید.

WhatsApp Image 2018-12-06 at 00.10.31

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گفت: دیگر نعمتی که باید شکر گزار آن باید باشید نعمت بی بدیل جوانی است. در روایات داریم که از دو نعمت از تو سوال می پرسند یکی عمر و دیگری جوانی است. می پرسند که جوانی ات را در چه راهی سپری کردی.

وی با بیان دستاوردهای تفکر مقاومت ادامه داد: ملت ما راهی جز مقاومت ندارد . مقاومت عزت ما را تامین می کند ، عظمت ایران را تا مین می کند و شوکت اسلام را تامین می کند. در تاریخ معاصر که نگاه کنیم ما هر جا مقاومت کردیم صعود کردیم.

 

ارسال نظر