کد خبر : 20007

بازنشر به مناسبت سالروز شهادت شهید علی‌اکبر شیرعلی؛

گلایه سوزناک مادر شهید مدافع حرم از حرف‌های مردم

گلایه سوزناک مادر شهید مدافع حرم از حرف‌های مردم

به مناسبت سالروز شهادت شهید مدافع حرم علی اکبر شیرعلی، ویدئویی سوزناک از گلایه‌های مادر این شهید را مشاهده می‌کنید.

به گزارش بوشهر24، جانفشانی و ایثار شهدای مدافع حرم با هیچ چیز جایگزینی قابل جبران نیست و هیچ کس نمی‌تواند فقدان و نبود جای خالی این شهدا را برای پدر و مادر شهدا و همچنین فرزند و همسر آن‌ها پر کند.

عده‌ای که از چگونگی زندگی شهدای مدافع حرم و هدف ارزشمند آن‌ها یعنی شهادت بی‌خبر هستند و گاهی شهدا و خانواده‌های آن‌ها را از روی نادانی و نا آگاهی مورد قضاوت قرارمی‌دهند. چه کسی حاضر است در ازای دریافت پول جان فرزند خود را فدا کند و دیگر او را نبیند؟

چنین صحبت‌هایی در میان برخی از افراد درباره شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم به گوش می‌خورد و بعضی اوقات متاسفانه به گوش پدر و مادر و خانواده این شهدا نیز می‌رسد که موجبات ناراحتی و دلگیری آن‌ها را ایجاد می‌کند.

شهید علی اکبر شیرعلی یکی از شهدای مدافع حرمی است که در سال 94 در یکی از مناطق درگیری با تکفیری‌های داعشی به شهادت رسیده است و شهادت وی نیز همانند سایر شهدای مدافع حرم حرف و حدیث‌های نابجا و بی اساسی را به دنبال داشت.

در ادامه به مناسبت هفدهم آذر ماه سالروز شهادت شهید علی اکبر شیرعلی، ویدئویی دردناک کوتاه از درد و دل مادر این شهید گرانقدر را مشاهده می‌کنید.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر