کد خبر : 20040

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

برگزاری این کنگره کار بزرگی تاریخ در استان بوشهر بود که رغم خورد

برگزاری این کنگره کار بزرگی تاریخ در استان بوشهر بود که رغم خورد

آیت الله صفایی بوشهری در مراسم تجلیل از اعضای چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) با تقدیر از تلاش های اعضای دبیرخانه گفت: کنگره امسال ویژگی های خاصی به لحاظ مدیریت در کار و آثار آن داشت.

به گزارش بوشهر24، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: امسال شیوه مدیریت این کنگره مستقل عمل کرد و به کمک شما اعضا حماسه مدیریتی ایجاد شد.

ایشان با بیان اینکه چهارمین کنگره علامه بلادی بوشهری(ره) با حداقل اعتبارات مالی در بالاترین شاخص های برگزاری یک کنگره برگزار شد ابراز داشت: هر کسی به نحوی در این کار بزرگ سهمی شد و برگزاری این کنگره کار بزرگی تاریخ در استان بوشهر بود که رغم خورد.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به ارسال بیش از هزار اثر علمی به دبیرخانه های این کنگره گفت: داوری این تعداد اثر کار بسیار سختی بود که توسط کمیته علمی این کنگره انجام شد.

امام جمعه بوشهر با تقدیر از فعالیت های صدا و سیمای مرکز بوشهر و رسانه های استان اعم از مجازی و مکتوب در پوشش خبری این رویداد مهم علمی اظهار داشت: امسال این کنگره به صورت مستقیم از شبکه ملی «شما» و «سیمای مرکز بوشهر» پخش شد که این بسیار کار سخت و مهمی بود.

ایشان با بیان اینکه فرهنگ استان بوشهر بسیار بالا است گفت: همه در برگزاری این کنگره با عشق کار کردند و امسال یکی از بهترین دوران برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری بود.

آیت الله صفایی بوشهری ارائه نام استان در فضای ملی و توسعه علمی را حاصل برگزاری این کنگره دانست و گفت: این نشان از اثر بخشی کار است.

ارسال نظر