کد خبر : 20056

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:

کمیته‌ امداد‌بوشهر از 1200 بیمار‌خاص و صعب‌العلاج حمایت‌می‌کند

کمیته‌ امداد‌بوشهر از 1200 بیمار‌خاص و صعب‌العلاج حمایت‌می‌کند

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون این دسته از بیماران بیش از 870 میلیون تومان خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی رایگان اعم از ویلچر، واکر، توالت فرنگی، تخت بیمارستانی، دستگاه فشار سنج، تشک مواج ، دستگاه اکسیژن ساز و وسائل سونداژ دریافت کردند.

به گزارش بوشهر24، احمد لطفی، در نشست بررسی وضعیت بیماران خاص و صعب العلاج تحت حمایت این نهاد اظهار داشت: خدمات بهداشتی و درمانی از نیازهای حیاتی مددجویان تحت حمایت این نهاد است و مهم‌ترین گروه هدف کمیته امداد، بیماران خاص، صعب العلاج و زمین گیر هستند که به عنوان اولویت اصلی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی وجود دارند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر  بیان کرد: یک هزار و 200 نفر مددجوی دارای بیماری خاص، صعب العلاج و زمین گیر در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که در طول سال خدمات درمانی و پزشکی رایگان دریافت می کنند.

لطفی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون این دسته از بیماران بیش از 870 میلیون تومان خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی رایگان اعم از ویلچر، واکر، توالت فرنگی، تخت بیمارستانی، دستگاه فشار سنج، تشک مواج ، دستگاه اکسیژن ساز و وسائل سونداژ دریافت کردند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: همه این بیماران با بهر ه مندی از خدمات بیمه‌ای و درمانی می‌توانند مشکلات ناشی از بیماری خود را به صورت رایگان درمان کنند.

فرّار در پایان با تاکید بر اینکه حففظ سلامت مددجویان تحت حمایت در رأس برنامه‌های کمیته امداد است خاطر نشان کرد: علاوه بر حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج، مادران شیرده و کودکان مبتلا به سوء تغذیه این نهاد، از سبد غذایی رفع سوء تغذیه نیز بهره مند می‌شوند.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر