کد خبر : 20083

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع)سپاه :

خانواده های شهدا سوزن بان انقلابند

خانواده های شهدا سوزن بان انقلابند

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) سپاه گفت: خانواده های شهدا چراغ راه و سوزن بان مسیر انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش بوشهر24، سردار علی فضلی شامگاه گذشته در اولین یادواره شهدای محله جبری شهر بوشهر، با بیان اینکه مردم ایران به ویژه بوشهری ها استکبار ستیزی را از مکتب سیدالشهدا آموخته اند، اظهار داشت: مردم این سرزمین در مکتب امام حسین(ع) پرورش یافته و زیر پرچم ایشان به رهبری امام راحل قیام کردند که اگر این قیام نبود امروز سرنوشت کشور ما نیز نامعلوم بود.

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) سپاه ابراز کرد: بیرون راندن انگلیسی ها از بوشهر توسط رئیسعلی دلواری و همچنین بیرون کردن آمریکایی ها از خلیج فارس توسط دریادلان نیروی دریایی سپاه در برهه های مختلف که در راس آن شهید نادر مهدوی حضور داشت، باعث شده است که بخشی از حماسه و مقاومت متعلق به مردم خطه بوشهر باشد.

وی افزود: 37 سال پیش برای مدت کوتاهی در سپاه استان بوشهر افتخار خدمت به نظام و انقلاب را داشته ام.

 

وی با بیان اینکه یادواره های شهدا محل بصیرت، روشنگری و پاس داشتن ارزش ها است، گفت: خانواده های شهدا چراغ راه و سوزن بان مسیر انقلاب اسلامی هستند.

سردار فضلی به بیان صحبت های امام در دیدار با فرماندهان جنگ پرداخت و گفت: امام فرمودند «هر شب به دشمن هجمه کنید، خواب را از چشم دشمن بگیرید و به دشمن امان ندهید.»

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) سپاه با بیان اینکه آمریکا، عربستان و هم پیمانان آنها مکرر به مردم مظلوم یمن حمله ور می شوند افزود: این سخنان امام یک راهبرد انقلاب اسلامی است و فقط مربوط به ایام جنگ سخت نمی شود بلکه امروز نیز باید با هوشیاری و بصیرت در جنگ نرم و فضای مجازی از این شعار پاسداری کنیم.

وی گفت: همه ما باید به طرق مختلف در خود و جامعه بصیرت را افزایش دهیم و از کید دشمنان غافل نشویم.

اولین یادواره 22 شهید محله جبری و پایگاه مقاومت شهید آیت الله مدنی شهر بوشهر شب گذشته با حضور فرماندهان نظامی، مسؤولان استانی و مردم شهید پرور در سالن ورزشی آموزش و پرورش کوی فرهنگیان شهر بوشهر برگزار شد و از خانواده های شهداء دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم استان بوشهر تجلیل شد.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر