کد خبر : 20100

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:

FATF توسط بیگانگان برای مدیریت کشورها طراحی شده است

FATF توسط بیگانگان برای مدیریت کشورها طراحی شده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه آمریکا از هر جنایتکاری، جنایتکارتر است، گفت: تهاجم اقتصادی آخرین تیر ترکش آمریکا و اروپایی‌ها است.

به گزارش بوشهر24، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در خطبه های نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه جوانان ما آماده مقابله با دشمنان غرق در لجن سیاسی و اخلاقی هستند اظهار داشت: این ملت شهادت را اوج کمال انسانی می داند و بدون ترس و هراس به راه خود ادامه می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید براینکه هیچ نیرویی نمی‌تواند ملت ایران را شکست دهد ابراز داشت: جوانان ایران اسلامی را انقلابی و استکبار ستیز هستند و در تمام امور حضور جدی دارند.

وی افزود: جوانان انقلابی ما امروز به عنوان مدافع حرم خارج از مرزهای ایران در حال مبارزه علیه دشمنان هستند؛  آنها با انقلاب رشد کرده‌ و بصیر، فهمیده و هوشمند، و آگاه شده‌اند.

صفایی بوشهری اعتماد به آمریکا، کشورهای اروپایی و جنایتکاران جنگی را حمایت از جنایتکاران عنوان کرد و گفت: آمریکا از هر جنایتکاری، جنایتکارتر است و به دنبال نفوذ در دیگر کشورها برای تامین منافع خود است.

امام جمعه بوشهر افزود: آمریکا فکر می کرد تابستان گذشته تابستان داغی برای ایران به لحاظ سیاسی است. آنها به لحاظ سیاسی و اقتصادی طراحی هایی را برای تابستان گذشته انجام داده بودند اما با حضور جوانان و مردم ایران اسلامی در صحنه و با هدایت‌های رهبر انقلاب آمریکا هیچ غلطی خود و ایادی آنها نکردند.

صفایی بوشهری با اشاره به معاهده FATF اظهار داشت: طراحی این معاهده اقتصادی توسط بیگانگان و برای رصد اطلاعات اقتصادی و مدیریت سیاسی اقتصادی کشورها طراحی شده است.

وی با بیان اینکه آنها به دنبال ایجاد مشکلات اقتصادی برای کشورها هستند ابراز داشت: آمریکا و اروپا بزرگترین مرکز پولشویی و تجاوزات اقتصادی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر