کد خبر : 20114

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان بوشهر:

گشت‌های نظارتی بر بازار شب یلدا در استان بوشهر آغاز شد

 گشت‌های نظارتی بر بازار شب یلدا در استان بوشهر آغاز شد

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان بوشهر گفت: در ایام منتهی به شب یلدا گشت مشترک اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی استان بوشهر بر بازار آغاز شد.

به گزارش بوشهر24، رضا جمالی از تشدید نظارت بر فعالیت شرکت‌های سهمیه بگیر مواد غذایی استان بوشهر خبرداد و اظهار داشت: تشدید نظارت بر قیمت و کیفیت اقلام پرمصرف مردم از جمله برنامه‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر است.

وی با اشاره به  نظارت بر قیمت اجناس پرمصرف مردم در شب یلدا خاطرنشان کرد: نظارت و بازرسی‌های ویژه اقلام شب یلدا آغاز شده و در این‌ باره گشت مشترک اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی استان بوشهر بر بازار آجیل و خشکبار آغاز شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان بوشهر با بیان اینکه همه فروشندگان موظف به ارائه فاکتور هستند افزود:گشت‌های نظارتی بر قیمت‌های بازار  آجیل و خشکبار به‌صورت لحظه‌ای رصد می‌‌کنند و این نظارت و بازرسی‌ها منتهی به بازار شب یلدا نیست بلکه تا آستانه عید نوروز ادامه دارد.

جمالی با تأکید بر این‌که همه فروشندگان آجیل و خشکبار موظف هستند بر روی این اقلام قیمت‌های فروش را درج کنند خاطرنشان کرد: باید لیست قیمت‌های آجیل و خشکبار در معرض دید عموم باشد.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان گفت: بازرسان در برخورد با متخلفان هیچ اغماضی نمی‌کنند و  اگر تخلفی هم مشاهده شود گشت‌های نظارتی با متخلفان برخورد قاطع می‌کنند.

/تسنیم

ارسال نظر