کد خبر : 20139

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر:

طرح حذف دفترچه در مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی بوشهر از فردا اجرایی می‌شود

طرح حذف دفترچه در مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی بوشهر از فردا اجرایی می‌شود

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر از طرح صدور نسخه الکترونیک در مراکز درمانی تامین اجتماعی خبرداد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده طرح حذف دفترچه در مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی بوشهراز فردا اجرایی می‌شود.

به گزارش بوشهر24، یلدا دارابی ظهر امروز در سمینار آموزشی اجرای پروژه نسخه الکترونیک با حضور پزشکان و مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی بوشهر با اشاره به حذف دفترچه درمانی درمراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی اظهار داشت: طرح حذف دفترچه تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد همزمان با سراسر کشور از فردا سوم دی‌ماه در استان بوشهر اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح صدور نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمان از صدور دفترچه و هزینه‌های جانبی آن جلوگیری می‌شود افزود:علاوه بر صرفه جویی در منابع سازمان صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه بیماران در پی دارد.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر امکان دسترسی به سوابق درمانی الکترونیکی بیمار و تولید پرونده الکترونیک، تسهیل در استعلام استحقاق درمان و عدم مراجعه بیماران به شعب برای تمدید دفترچه را از اهداف و دیگر مزیت‌های مهم این طرح برشمرد و خاطر نشان کرد: با اجرای نسخه الکترونیک در مراکز طرف قرارداد گامی ارزنده در ارائه خدمات مطلوب به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی برداشته می‌شود.

دارابی  با بیان اینکه طرح حذف دفترچه درمانی و نسخه الکترونیک قبل از این در مراکز ملکی سازمان اجرایی شدافزود: امیدواریم با همکاری پزشکان و مراکز طرف قرارداد در سطح استان این طرح در مراکز طرف قرارداد نیز به نتیجه مطلوب برسد.

وی از وجود 560 مرکز درمانی برای ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در حال حاضر افزون بر 560 مرکز و پزشک طرف قرار داد در استان با مجموعه درمان تامین اجتماعی در راستای خدمت رسانی به جامعه تحت پوشش همکاری می‌کنند.

/تسنیم

ارسال نظر