کد خبر : 20145

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

خدمات آستان قدس رضوی در استان بوشهر گسترش می‌یابد

خدمات آستان قدس رضوی در استان بوشهر گسترش می‌یابد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خدمات آستان قدس رضوی در استان بوشهر گسترش می‌یابد.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در همایش خادم‌یاران رضوی در بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر عشق و علاقه فراوانی به اهل بیت از جمله حضرت امام رضا(ع) دارند.

وی از جمله ویژگی‌های خادمان ائمه اطهار(ع) به اخلاق، ایمان، تقوا، صبر و تحمل اشاره کرد و ادامه داد: خدمت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) یکی از توفیقات مهم برای مسلمانان است.

امام جمعه بوشهر به اشاره به خدمات‌دهی آستان قدس رضوی به جامعه در ابعاد مختلف بیان کرد: در عرصه عمرانی، فرهنگی، هنری، محرومیت زدایی شاهد خدمات‌دهی بسیار خوبی از سوی آستان قدس هستیم.

وی به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای توسعه خدمات آستان قدس در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد: فعالیت‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی در شهرستان‌های استان بوشهر گسترش می‌یابد.

آیت‌الله صفایی بوشهری راه‌اندازی کانون‌های خادم‌یاری آستان قدس رضوی در استان بوشهر را گامی موثر برای ارائه خدمات دانست وادامه داد: خدمات خادم‌یاران آستان قدس رضوی در روستاها، دهستان‌ها، بخش‌ها، شهرستان‌ها مورد توجه قرار دارد.

راه‌اندازی کانون خادم‌یاری

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: کانون خادم‌یاری تاکنون در استان بوشهر در هر ۲۵ موضوع هدف گذاری شده توسط آستان قدس راه اندازی شده که به موازات آن تلاش برای انتخاب رابطان این کانون‌ها در سطح شهرستان‌ها آغاز شده است.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: این کانون با عنوان های مختلفی همچون کانون های جهادی، حقوقی، ورزش، فرهنگ، بانوان و خانواده، نوجوانان و وقف و نذر فعالیت خود را آغاز کردند.

/خبرگزاری مهر

ارسال نظر